Aw-Tech Adam Wiśniowski

Profesjonalny producent konstrukcji stalowych i kontenerów.

Kontenery
ul. Misiągiewicza 64, 37-200 Przeworsk podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
600 643 240
Aw-Tech  Adam Wiśniowski

Informacje

Opis działalności
Firma Aw-Tech ma swoją siedzibę w Przeworsku. Specjalizujemy się w budowie konstrukcji stalowych. Zajmujemy się także produkcją różnego rodzaju kontenerów. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Adam Wiśniowski.
Produkty i usługi
Wszystkie wykonywane przez nas konstrukcje stalowe mają kilka cech wspólnych, na które składają się: wytrzymałość, niezawodność oraz funkcjonalność. Pomimo wielu lat doświadczenia nieustannie rozwijamy się i wdrażamy nowoczesne technologie, dzięki którym wszystkie tworzone przez nas konstrukcje są jeszcze lepsze.

Nasza oferta to między innymi:

- pawilony,
- hale magazynowe,
- wiaty,
- garaże,
- hale stalowe.

Jak wspomnieliśmy wyże,j zajmujemy się także produkcją kontenerów. Możemy zaoferować szeroki wybór specjalistycznych konstrukcji tego rodzaju, przystosowanych do konkretnych działań. Proponujemy Państwu między innymi: kontenery biurowe, socjalne czy handlowe.
Wykonujemy także kontenery magazynowe oraz mieszkalne.
Ponadto proponujemy teżkontenery sportowe, kontenery szatniowe oraz kontenery sanitarne. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i dokładamy wszelkich starań, aby efekt naszej pracy pokrywał się dokładnie z wizją klienta.

Jesteśmy obecni na lokalnym rynku już od ponad dwudziestu dwóch lat. Przez cały ten czasu udało nam się zdobyć odpowiednie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu możemy zapewnić o wysokiej jakości wszystkich naszych konstrukcji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń