Firma Usługowa Luk Łukasz Klacza

Usługi hydrauliczne najwyższej jakości!

Hydraulicy
39-105 Gnojnica 470 podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Firma Usługowa Luk Łukasz Klacza

Informacje

Opis działalności
Moja firma działa na rynku już od 2013 roku. Wykonujemy kompleksowe usługi hydrauliczne, instalacje gazowe oraz wiele innych. Oferujemy także pogotowie hydrauliczne, które działa całodobowo. Dysponujemy wykwalifikowanymi pracownikami, fachowym sprzętem, odpowiednią wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem.
Produkty i usługi
Działamy od 2013 roku, obsługując powiat dębicki, rzeszowski, ropczycko-sędziszowski, mielecki, tarnobrzeski, stalowowolski, strzyżowski oraz krośnieński.

W naszej firmie pracują wykwalifikowani fachowcy, którzy powierzone im zadania wykonują niezwykle solidnie. Ponadto dysponując specjalistycznym sprzętem bez problemu realizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. W swojej codziennej pracy kierujemy się profesjonalizmem, ponieważ zależy nam na zadowoleniu osób, z którymi współpracujemy.

Oferujemy bezpłatny dojazd do klienta do 20 km, wykonanie kosztorysu na robociznę oraz doradztwo w doborze materiałów.

Oferujemy m.in.:

* naprawy hydrauliczne
* wod-kan
* wymiana zaworów, grzejników, kaloryferów
* pogotowie hydrauliczne
* PCV, centralne ogrzewanie
* zmiana armatury
* pompy ciepła
* kompleksowe hydrauliczne usługi grzewcze,
* instalacja i serwis centralnego ogrzewania,
* solary
* usługi wodno-kanalizacyjne,
* instalacje ciepłownicze,
* instalacje gazowe
* ogrzewanie podłogowe
* odwierty w betonie i żelbetonie
* odwierty po przejścia kanalizacyjne w stropach i fundamentach

Naszym największym atutem, oprócz szerokiego zakresu usług, jest to że wykonujemy je zgodnie z ustalonymi terminami. Każde zlecenie zasługuje na indywidualne podejście, a co się z tym wiąże dbałość o najmniejsze szczegóły.
Marki i specjalizacje
Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu kompleksowych usług hydraulicznych. W naszej ofercie można znaleźć między innymi wykonawstwo wewnętrznych instalacji sanitarnych, instalacji co, gazu oraz kotłowni gazowych i olejowych w budownictwie mieszkalnym, publicznym i przemysłowym. Swoje usługi kierujemy zarówno do firm, jak i do klientów indywidualnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz kompleksową obsługę, nieustannie poszerzając swoją ofertę.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń