Andrzej Zegar Mechaniczna obróbka drewna

Usługi stolarskie

Maszyny do obróbki drewna
39-105 Gnojnica 633b podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Andrzej Zegar Mechaniczna obróbka drewna

Informacje

Opis działalności
Mechaniczna obróbka drewna powstała w 1990 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gnojnicy, na terenie województwa podkarpackiego. Właścicielem jest Andrzej Zegar.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są usługi stolarskie. Podejmujemy się dużych budowli oraz tych mniejszych zleceń. Oferta firmy to:

- domy drewniane,
- altany,
- tarasy,
- wiaty,
- garaże,
- wykończenia wnętrz,
- podłogi,
- boazerie,
- schody drewniane,
- więźby dachowe,
- tarcica.
- deska podbiciowa.

Specjalnie dla Państwa budujemy domy drewniane w systemie wieńcowym z belek drewn litego o grubości 12 cm. Budynki ocieplone są wełną mineralną 8cm. Obijamy je deską szalunkową o grubości 2,5 cm od środka. Zapewniamy, że spełnia to wymagania odnośnie przenikalności cieplnej 0,3W/m2*K

Poza tym proponujemy: drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z drewna świerkowego, okna drewniane, sufity z boazerii o grubości 2 cm, podłogi z desek świerkowych grubość 3 cm, wyciszenie stropu z wełny mineralnej 5 cm.

Jako profesjonalna firma każdy z elementów naszych produktów jest dokładnie szlifowany, impregnowany i lakierowany odpowiednim preparatem. Biorąc pod uwagę przeznaczenie konkretnej rzeczy, smarujemy je olejami do drewna.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń