Gati Jakub Gątarski

GATI Systemy Zabezpieczeń - Monitoring - Automatyka - Informatyka

Telewizja przemysłowa
ul. Reja 2, 39-120 Sędziszów Małopolski podkarpackie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota 08:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
790 727 157
Adres korespondencyjny
ul. Reja 2, 39-120 Sędziszów Małopolski podkarpackie
Media społecznościowe
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Instalowane przez nas urządzenia są bezawaryjne oraz konkurencyjne cenowo! Na wszystkie wykonywane instalacje oraz urządzenia udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis pogwarancyjny.

Sprzedajemy skonfigurowane gotowe zestawy monitoringów dla firm oraz wykonujemy kompleksowe instalacje/modernizacje monitoringu IP, AHD, CVI, TVI wszystkich producentów. Świadczymy również kompleksowe usługi instalacje automatyki bramowej, domofonów, wideodomofonów, szlabanów, sieci komputerowych wraz z pełnym osprzętem.
Opis działalności
Firma Gati Systemy Zabezpieczeń jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem usługowo-dystrybucyjnym, działającym w branży systemów zabezpieczeń, automatyki oraz informatyki. Wysoki poziom naszej wiedzy oraz zdobyte doświadczenie w branży systemów zabezpieczeń, automatyki oraz informatki, pozwala nam na realizacje Państwa oczekiwań. Posiadamy urządzenia m.in.: BCS, Dahua, HikVision, DNR, MWS, Beninca, Genevo, Satel, Pulsar, Commax, Eura, Seagate, WD.
Produkty i usługi
Oferta skierowana dla przedsiębiorstw, jak również dla klientów indywidualnych:

Instalacja, konfiguracja oraz serwis systemów monitoringu (CCTV)

Instalacja systemów alarmowych

Instalacja wideodomofonów oraz domofonów

Instalacja automatyki bramowej, garażowej, szlabanów

Instalacja, konfiguracja oraz serwis sieci komputerowych bezprzewodowych (WIFI) i przewodowych

Instalacja uchwytów monitorów, TV, LCD, projektorów

Elektroinstalatorstwo

Montaż, serwis, konfiguracja komputerów stacjonarnych oraz laptopów


Oferujemy również sprzedaż hurtową oraz detaliczną produktów tj.:

Monitoring CCTV (AHD, HD-SDI, HD-TVI, IP, Analog), Zestawy monitoringów skonfigurowane gotowe do podłączenia

Alarmy

Automatyka bramowa

Automatyka garażowa

Szlabany

Telewizja naziemna/ satelitarna

Switche, Switche PoE

Akcesoria samochodowe

Kontrole dostępu

Videodomofony, domofony

HDMI

Transmisja bezprzewodowa 2.4 i 5 GHz

Kable, wtyki, gniazda i inne

Maszty, obejmy i uchwyty

Szafy Serwerowe RACK 19” i 10”

Akumulatory 6V/12V od 1.3Ah do 150Ah

Zasilacze PPOŻ- Z CNBOP

Obudowy do centrali

Systemy podtrzymujące zasilanie urządzeń elektrycznych UPS

Produkty LED
Marki i specjalizacje
Zapewniamy odpowiedni dobór sprzętu oraz pomoc w przypadku problemu z jego instalacją/konfiguracją, tak aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Kierujemy się głównie potrzebami Klienta i dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były bezawaryjne, nowoczesne, a przede wszystkim były konkurencyjne cenowo.

Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi przedsiębiorstwami, gotowi na podejmowanie nowych wyzwań.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Ropczyce, Strzyżów, Kolbuszowa, Tarnów, Tarnobrzeg, Mielec, Dębica, Dąbrowa Tarn., Jasło, Rzeszów

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
L
N
LD-PODAJNIKI NOCKOWA.
2016-12-14 15:09:59
Firma Godna POLECENIA.! Panowie zamontowali u mnie sprzęt na hali produkcyjnej bardzo dobrej jakości za nie wielką cenę Polecam każdemu. Pozdrawiam Serdecznie LD-PODAJNIKI NOCKOWA.
U
uitmp
2016-03-30 10:48:23
Z pełną odpowiedzialnością Polecam firmę GATI, jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę instalacji monitoringu.! Od momentu nawiązania współpracy zlecenia było realizowane sprawnie i solidnie. Zaangażowanie Pana Jakuba w wykonywaną prace przełożyło się na otrzymanie rezultatów w pełni satysfakcjonujących nasze wysokie wymagania.! Polecam.!
Z
zyk
2016-02-21 21:47:03
Kupowaliśmy zestaw monitoringu HikVision w firmie Gati, tak jak nas zapewniano, że wszystko zostanie wcześniej skonfigurowane oraz zostanie udzielona pomoc po zakupie, aby był podgląd z telefonu, tak słowa dotrzymano :). Polecamy
D
Dąbrowski
2016-02-16 12:31:32
Firma konkretna, szef konkretny, wszystko bezproblemowo i jak ktoś twierdzi, że czegoś się nie da, to warto zadzwonić do tej firmy, ceny sprzętu w porównaniu do wszystkich na terenie Sędziszowa Małopolskiego mają o 30% niższe, wystarczy porównać w internecie, a za wykonanie usługi zapłaciliśmy nie wiele więcej, niż u naszych znachorów za sam sprzęt, naprawdę warto w dzisiejszych czasach zastanowić się u kogo wykonujemy usługi, czy ktoś robi po aby zrobić i tylko zarobić, czy wykonać usługę ze starannością. Kiedyś zaczynaliśmy tak samo właśnie jak Pan Gątarski. Pozdrawiamy i polecamy Gati Systemy Zabezpieczeń i Pana Jakuba!
S
Stanisław
2016-02-08 18:41:37
Początkowo byliśmy trochę sceptycznie przekonani, aby w naszej firmie kompleksowy montaż monitoringu cctv oraz sieci komputerowej wykonywali stosunkowo, tak młodzi ludzie, jednak ku naszemu pozytywnemu rozczarowaniu właściciel firmy Pan Jakub Gątarski, pokazał że naprawdę wie co robi i ma wiedzę, co więcej zgodzę się z poniższym komentarzem że naprawdę firma przykłada dużą wagę do estetyki, a urządzenia zostały wycenione taniej niż u konkurencyjnej firmy, która zajmuje się ochroną mienia oraz instalacjami. Przy okazji montażu i późniejszej konfiguracji został też rozwiązany problem na komputerach, gdzie nasz informatyk sobie z nimi niestety nie poradził. Każdy kto skorzysta z usług tej firmy, na pewno nie będzie rozczarowany. Co więcej powiedzieć, aby inne firmy podchodziły do Klienta z zadowoleniem na twarzy, jak ten Pan to czapki z głów ;) Pozdrawiamy Serdecznie firmę Gati Pana Gątarskiego!
A
artala
2016-01-21 14:22:07
Naprawdę warto polecić firmę GATI, mieliśmy wycenę trzech firm na terenie Sędziszowa Małopolskiego, tych samych urządzeń oraz usługi montażowej, znacznie taniej i naprawdę staranność wykonania na najwyższym poziomie, ciężko spotkać obecnie firmę, która by aż tak przykładała wagę do estetyki wykonania oraz jakości urządzeń wraz z kompletną konfiguracją i wytłumaczeniem takim laikom jak my całej obsługi! NAPRAWDĘ WARTO POLECIĆ!