Ol-Car Firma Handlowo-Usługowa Krzyśko Tomasz

Zapewniamy profesjonalne usługi transportowe w ekspresowym tempie

Transport samochodowy
36-001 Nowa Wieś 94a podkarpackie
(6 opinii) napisz opinię
Ol-Car Firma Handlowo-Usługowa Krzyśko Tomasz

Informacje

Opis działalności
Jako firma transportowa Ol-Car istniejemy w branży od 1999 roku. Jesteśmy zlokalizowani w Nowej Wsi, w województwie podkarpackim. Właścicielem firmy jest Tomasz Krzyśko.
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesna flota transportowa, umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Posiadamy pojazdy marki Mercedes oraz Renault. Działamy na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Dysponujemy kadrą doświadczonych kierowców posiadających uprawnienia ADR. Pozostajemy do dyspozycji naszych Klientów 24 godziny na dobę. Działamy w oparciu o pojedyncze zlecenia, jak i stałą współpracę. Obsługujemy zarówno firmy, jak i Klientów indywidualnych.

Nasza oferta obejmuje takie usługi jak:
- transport dedykowany dla jednego Klienta,
- przewóz ładunków do 3,5 tony,
- transport osób na terenie Rzeszowa i okolic.

Zapewniamy terminowe dostawy w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy elastyczni, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Naszym priorytetem jest szybka dostawa ładunków w nienaruszonym stanie. Dysponujemy ubezpieczeniem OC dla przewoźnika krajowego i międzynarodowego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, podkarpackie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
K
Kuba
Szybkie usługi przewozowe w dobrej cenie. Pracownicy zaangażowani i otwarci na klienta.
M
Maksymilian
Dobry kontakt z firmą znacznie ułatwia współpracę. Zawsze wywiązują się bez zarzutu ze zleceń, a współpracujemy ze sobą już kilka lat.
J
Juliusz
Profesjonalna firma przewozowa. Nowoczesne samochody w atrakcyjnych cenach.
E
Edwin
Firma zawsze wywiązuje się z warunków umowy. Współpracujemy ze sobą od jakiegoś czasu. Bardzo przydatna zwłaszcza w sytuacji natychmiastowego transportu.
K
Kamil
Profesjonalne usługo przewozowe. Obsługa wysokiej klasy. Zawsze punktualnie, zgodne z ustalonymi terminami. Niezawodny partner.
A
Adam
Bardzo rzetelna firma. Współpracujemy od kilku lat. Nigdy się nie zawiodłem. Dostawy na czas, towar solidnie zabezpieczony. Polecam