Jacek-Meble Jacek Nędza

Meble pod wymiar w nowoczesnej stylistyce

02 Stobierna 577A podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
668 350 927
Adres korespondencyjny
02 Stobierna 577A podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Jacek-Meble to przedsiębiorstwo specjalizujące się w projektowaniu i produkcji mebli na wymiar. Właścicielem firmy jest Jacek Nędza. Swój zakład prowadzi w Stobiernie w województwie podkarpackim.
Produkty i usługi
Meble na wymiar są znacznym ułatwieniem dla osób posiadających nietypowe pomieszczenia lub dla osób chcących idealnie urządzić mieszkanie. Jacek-Meble jest firmą, która dysponuje ogromnymi możliwościami pod względem doboru materiałów i precyzyjnym wykonaniu. Produkty wykorzystywane do tworzenia mebli na zamówienie pochodzą z zaufanych źródeł i są one wyselekcjonowane.

Z pomocą przedsiębiorstwa Jacka Nędzy są Państwo w stanie stworzyć dom marzeń. Wyprodukowane meble mogą spełniać swoje przeznaczenie w kuchni, salonie, łazience, czy sypialni. To Państwo decydują o wymiarach mebli, ich kolorze oraz materiale, z którego zostaną wykonane.

Korzystając z oferty, mogą Państwo zaprojektować między innymi takie elementy jak:

- stoły i krzesła,
- szafy, komody, szuflady,
- meblościanki,
- blaty kuchenne,
- łóżka i stoliki.

Zachęcamy do skontaktowania się z właścicielem firmy. Z chęcią odpowie on na wszystkie Państwa pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości. Zapraszamy także do bezpośredniego odwiedzenia siedziby przedsiębiorstwa w Stobiernie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń