Markam Kamil Marciniec

Solidne konstrukcje drewniane

Stolarze
36-017 Wola Rafałowska 165 podkarpackie
(2 opinie) napisz opinię
Markam Kamil Marciniec

Informacje

Opis działalności
MarKam to firma zajmująca się usługami wykonywania konstrukcji drewnianych. Wykonaliśmy wiele różnych konstrukcji drewnianych na życzenie naszych klientów. Działamy w Woli Rafałowskiej na Podkarpaciu. Właścicielem firmy jest Kamil Marciniec.
Produkty i usługi
Specjalnością naszej firmy jest tworzenie konstrukcji drewnianych na indywidualne zlecenie. Dzięki temu Klient może dopasować sobie ją do wybranego miejsca. Zlecenia realizujemy lokalnie w pobliżu Rzeszowa, Przemyśla i Łańcuta oraz w całej Polsce.

Oferujemy Państwu:
- garaże o różnych wielkościach,
- zadaszenia tarasów,
- drewutnie,
- domki dla dzieci,
- altany ogrodowe,
- wiaty samochodowe,
- domki letniskowe,
- domki narzędziowe,
- meble tarasowe.

Wytwarzamy konstrukcje nie tylko funkcjonalne, solidne i praktyczne, dbamy też o ich estetykę i ładny wygląd. Do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej klasy drewno KVH oraz BSH.

Spotykamy się z Klientem i wspólnie opracowujemy projekt i szczegóły wykonania produktu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się spełnić jego wymagania.

Posiadamy wieloletnią wiedzę w tej branży, stale poszerzamy swoje umiejętności. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pozwala na solidne i precyzyjne wykonanie zamówień. Możemy zagwarantować terminową realizację zleceń. Z naszej oferty korzystają Klienci indywidualni i firmy.

Serdecznie zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, małopolskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
D
Daniel
Nie chciałem kłopotać się z budowaniem garażu, dlatego zamówiłem od nich wiatę samochodową. Sprawdza się świetnie, chroni pojazd przed deszczem, śniegiem czy wiatrem.
Ł
Łukasz
Tworzą ciekawe konstrukcje drewniane z naprawdę solidnego drewna. Mogę śmiało polecić tę firmę, nie zawiedziecie się. W dodatku mają korzystne ceny!