Rewa sp. z o.o.

Klapy dymowe, świetliki dachowe oraz systemy grawitacyjnego oddymiania

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
36-017 Wola Rafałowska 212A podkarpackie
Poniedziałek 07:00 - 16:00
Wtorek 07:00 - 16:00
Środa 07:00 - 16:00
Czwartek 07:00 - 16:00
Piątek 07:00 - 16:00
Sobota 07:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Rewa sp. z o.o.

Informacje

O nas

Opis działalności
W Rewa w Woli Rafałowskiej produkujemy rozwiązania oddymiające przeznaczonych na rynek całej Unii Europejskiej.Wszystkie urządzenia Rewa posiadają aprobaty techniczne oraz certyfikaty ITB Warszawa i CNBOP Józefów. Ponadto mamy certyfikaty instytucji, które dopuszczają stosowanie naszych świetlików dachowych, klap dymowych oraz systemów grawitacyjnego oddymiania na terenie Rosji i Ukrainy.
Produkty i usługi
W Rewa zajmujemy się od lat produkowaniem profesjonalnych systemów oddymiania. Wykonujemy między innymi klapy dymowe i oddymiające służące do oddymiania grawitacyjnego. Ponadto wytwarzamy klapy oddymiające w pasmach świetlnych. Nasza oferta obejmuje również:
-świetliki dachowe,
-pasma świetlne,
-wyłazy dachowe,
-świetliki punktowe,
-klapy specjalne i punktowe.

Zajmujemy się dostawą, a także na życzenie klienta montażem świetlików dachowych, wyłazów dachowych i pasm świetlnych dla budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku systemów sterujących oraz świetlików dachowych powoduje, że potrafimy znaleźć najlepsze rozwiązania i zaoferować Państwu optymalny system oddymiania dopasowany do Państwa budynku.

Świadczymy także usługi obejmujące cięcie laserem, wykonywanie sprężyn walcowych, obróbkę skrawaniem, obróbkę metali, CNC, blach stalowych i aluminiowych. Zapewniamy też serwis naszych urządzeń.

Naszą firmę wyróżnia profesjonalizm, innowacyjność oraz terminowa realizacja zamówień. Cały czas pogłębiamy swoją wiedzę i dbamy o to, aby każdy klient był zadowolony z wykonanego zlecenia. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi metodami, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najlepsze rozwiązania.

Zlecenia realizujemy dla osób prywatnych, firm i instytucji. Z naszej pomocy mogą skorzystać klienci nie tylko w Polsce, a zasięg działania obejmuje również wiele europejskich krajów, między innymi Czechy, Rumunię, Francję oraz Niemcy.

Pracujemy tylko z materiałami o wysokiej jakości, które są gwarancją trwałości wszystkich produktów. W związku z tym możemy zagwarantować, że będą one nie tylko funkcjonalne, ale także sprawdzą się przez wiele lat użytkowania.

Doświadczenie naszych pracowników pozwala na wykonanie niestandardowych zamówień.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz odwiedzenia naszej strony internetowej.

Marki i specjalizacje
W ramach sprzedaży, montażu i serwisu systemów oddymiania współpracujemy z firmami DYMKLAP i REWLUX.
Certyfikaty
Dbałość o najwyższą jakość naszych produktów i usług potwierdza posiadany przez nas od 2004 r. Certyfikat TÜV Rheinland na System Zarządzania Jakością ISO 9001.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
kris1967
Firma Rewa dostarczyła do mojego zakładu system oddymiania. Teraz budynek spełnia wszystkie normy przeciwpożarowe.