Rewa Sp. z o.o.

Klapy dymowe, świetliki dachowe oraz systemy grawitacyjnego oddymiania

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
36-017 Wola Rafałowska 212A podkarpackie
poniedziałek 07:00 - 16:00
wtorek 07:00 - 16:00
środa 07:00 - 16:00
czwartek 07:00 - 16:00
piątek 07:00 - 16:00
sobota 07:00 - 14:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(17) 229 66 55
Adres korespondencyjny
36-017 Wola Rafałowska 212A podkarpackie

Informacje

O nas
Rewa to krajowy producent klap oddymiających, włazów dachowych, pasm świetlnych, świetlików dachowych oraz systemów oddymiania grawitacyjnego przeznaczonych na rynek całej Unii Europejskiej.

Posiadamy niezbędne certyfikaty zarówno polskich, jak i zagranicznych instytucji, które dopuszczają nasze produkty do użytku w Polsce, Ukrainie i Rosji. Polskie certyfikaty i atesty aprobaty na nasze produkty wydały nam: ITB Warszawa oraz CNBOP Józefów.

Oferujemy szeroki wybór naszych produktów, dlatego zachęcamy do zapoznania się dostępnymi rozwiązaniami technicznymi, a szczególnie z oferowanymi przez Rewa systemami sterowania. Nasze urządzenia sterujące, spełniają wszystkie wymagania przepisów pożarowych.

Zajmujemy się kompleksową produkcją, dostawą a także na życzenie klienta montażem świetlików dachowych, wyłazów dachowych i pasm świetlnych dla budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Oferujemy usługi montażu naszych urządzeń. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku systemów sterujących oraz świetlików dachowych powoduje, że potrafimy znaleźć najlepsze rozwiązania i zaoferować Państwu optymalny system oddymiania dopasowany do Państwa budynku.

Profesjonalna obsługa i fachowa porada naszych pracowników pomogą Państwu wybrać najlepszą ofertę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Opis działalności
Rewa z Woli Rafałowskiej jest producentem urządzeń oddymiających przeznaczonych na rynek całej Unii Europejskiej. Wszystkie urządzenia Rewa posiadają aprobaty techniczne oraz certyfikaty ITB Warszawa oraz CNBOP Józefów. Ponadto posiadamy również certyfikaty instytucji, które dopuszczają stosowanie naszych świetlików dachowych, klap dymowych oraz systemów grawitacyjnego oddymiania na terenie Rosji i Ukrainy.
Produkty i usługi
Rewa w Woli Rafałowskiej to firma z wieloletnią tradycją, zajmująca się produkowaniem profesjonalnych systemów oddymiania. Wykonuje między innymi:
* klapy dymowe i oddymiające,
* świetliki dachowe,
* pasma świetlne,
* oddymianie grawitacyjne,
* wyłazy dachowe,
* systemy oddymiania,
* świetliki punktowe,
* klapy specjalne i punktowe,
* klapy oddymiające w pasmach świetlnych.

Świadczymy również usługi obejmujące cięcie laserem, wykonywanie sprężyn walcowych, obróbkę skrawaniem, obróbkę metali, cnc, blach stalowych i aluminiowych. Zapewniamy także serwis naszych urządzeń.

Naszą firmę wyróżnia profesjonalizm, innowacyjność oraz terminowa realizacja zamówień. Cały czas pogłębiamy swoją wiedzę i dbamy o to, aby każdy klient był zadowolony z wykonanego zlecenia. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi metodami, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu najlepsze rozwiązania.

Zlecenia realizujemy dla osób prywatnych, ale podejmujemy współpracę także z firmami oraz instytucjami. Z naszej pomocy mogą skorzystać klienci nie tylko w Polsce, a zasięg działania obejmuje również wiele europejskich krajów, między innymi Czechy, Rumunię, Francję oraz Niemcy.

Pracujemy tylko z materiałami o wysokiej jakości, które są gwarancją trwałości wszystkich produktów. W związku z tym możemy zagwarantować, że będą one nie tylko funkcjonalne, ale także sprawdzą się przez wiele lat użytkowania.

Klientom zapewniamy nie tylko precyzyjną realizację zleceń, ale również pomożemy w wyborze odpowiednich produktów. Doświadczenie naszych pracowników pozwala na wykonanie niestandardowych zamówień. Osoby, które szukają dobrego producenta systemów oddymiania, zachęcamy do kontaktu. Podczas konsultacji omówimy wszelkie zagadnienia, wytłumaczymy cały proces, a na koniec zajmiemy się realizacją zamówienia. Zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
W ramach sprzedaży, montażu i serwisu systemów oddymiania współpracujemy z firmami DYMKLAP i REWLUX.
Certyfikaty
Dbałość o najwyższą jakość naszych produktów i usług potwierdza posiadany przez nas od 2004 r. Certyfikat TÜV Rheinland na System Zarządzania Jakością ISO 9001.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń