Pgenergia. Pl Sp. z o.o.

Montaż instalacji odnawialnych źródeł

Wytwarzanie energii odnawialnej
36-061 Wysoka Głogowska 20A podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
790 551 800
Adres korespondencyjny
36-061 Wysoka Głogowska 20A podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Firma Pgenergia z obecną nazwą istniej od 2018 roku, jednak pod innym szyldem działaliśmy już od 2011 roku. Nasza siedziba znajduje się w Wysokiej Głogowskiej, na terenie województwa podkarpackiego.
Produkty i usługi
Nasza firma powstała z myślą o ekologicznym życiu. Jesteśmy bardzo nowoczesną działalnością, która dzięki nowym technologiom ułatwia funkcjonowanie w ekologiczny sposób. To bardzo ważna sprawa w związku z coraz gorszymi wskaźnikami zanieczyszczenia powietrza i gleby.

Z naszym instalacjami życie nie będzie jedynie bardziej ekologiczne, lecz także szybsze i łatwiejsze. Oferta firmy to zakładanie takich instalacji jak:

- fotowoltaika,
- solary,
- pompy ciepła,
- rekuperacja z GWC.

Do naszych usług należy także budowa domów inteligentnych i energooszczędnych. Wykonujemy też montaż odkurzaczy centralnych. Domy energooszczędne budujemy z pomocą technologii drzewnej, która jest także bardzo ekologiczna.

Zkolei domy inteligentne charakteryzują się: sterowaniem roletami, sterowaniem bramą wjazdową, sterowaniem tv, sterowaniem oświetleniem, sterowaniem ogrzewaniem oraz czujnikami ruchu. Za pomocą laptopa lub telefonu można wykonywać powyższe czynności na odległość.

Dodatkowo prowadzimy serwis instalacji odnawialnych źródeł energii.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń