Meblo-System Sp. z o.o.

Producent mebli systemowych

Wyposażenie sklepów
ul. Złota 84, 36-060 Zabajka podkarpackie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Meblo-System Sp. z o.o.
ul. Złota 84, 36-060 Zabajka podkarpackie
Telefon
Może cię zainteresować
Meblo-System Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Meblo-System Sp. z o.o. w Zabajka
Meblo-System to firma zajmująca się produkcją mebli na wymiar. Jej siedziba zlokalizowana jest w Głogowie Małopolskim, na terenie województwa podkarpackiego. Firma działa na rynku od 2002 roku.
Produkty i usługi
Fabryka mebli Meblo-System jest producentem mebli do wyposażenia biur, banków, hoteli, aptek oraz salonów samochodowych. W naszej ofercie znajdą Państwo także zestawy mebli kuchennych. Dużą część produkcji zajmują nietypowe, wykonywane na wymiar meble zgodnie z życzeniem Klienta, a są to sale operacyjne banków, urzędów skarbowych, ZUS-ów, zakładów ubezpieczeniowych, sal rozpraw sądowych, salonów samochodowych i aptek.

Firma w ofercie posiada między innymi:

- biurka,
- stoły,
- szafy biurowe,
- szafki biurowe,
- kontenerki,
- stoliki,
- szklane,
- meble na wymiar.

Co więcej, produkowane są przez nas również krzesła pracownicze obrotowe, fotele dyrektorskie, a także wiele innych mebli znajdujących swoje zastosowanie w biurach, bankach, oraz pomieszczeniach firmowych. W naszej ofercie znajdują się też wykładziny, żaluzje oraz galanteria biurowa.

Meble, jakie produkuje firma Meble-System są idealnie dopasowane, wykorzystanie każdego wolnego centymetra pozwala na zagospodarowanie w pełni przestrzeni w lokalu. Oferowane produkty wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu będą służyć przez długi czas. Do ich produkcji wykorzystywane są także profesjonalne urządzenia ułatwiające cały proces i minimalizację możliwych błędów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Meblo-System z Głogowa Małopolskiego.
Certyfikaty

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń