Kora Sp. z o.o.

Tekstylia domowe, restauracyjne i hotelowe

Ręczniki, koce i pościel
36-046 Zgłobień 346a podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(17) 853 02 49
Adres korespondencyjny
36-046 Zgłobień 346a podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Kora to spółka z siedzibą w Zgłobieniu, w powiecie rzeszowskim, w województwie podkarpackim. Firma powstała w 1992 roku i jej zakładem pracy chronione. Zajmuje się produkcją tekstyliów i ich dystrybucją.
Produkty i usługi
Kora od niemal 30 lat produkuje wysokiej jakości artykuły pościelowe i tekstylia. Są cenione za mnogość wzorów, wytrzymałość i estetyczne wykonanie. Szczególnie klienci upodobali sobie artykuły domowe, w tym pościele klasyczne i wykonane z kory. Re drugie nie wymagają prasowania. Ponadto klienci mogą kupić:
-poduszki
-ręczniki
-kołdry
-poszewki

Dostępne są pościele dla dorosłych oraz dla dzieci. W tym drugim przypadku umieszczono na nich bohaterów pochodzących z najbardziej znanych bajek.

Coś dla siebie znajdą też klienci prowadzący lokale gastronomiczne i hotelowe. Mogą zakupić ręczniki, dywaniki, szlafroki i pantofle. W dobrej cenie można też nabyć obrusy.

Uzupełnieniem oferty jest sprzedaż artykułów rehabilitacyjnych, takich jak wałki, kołnierze i materace. Ponadto realizowane są takie usługi jak haftowanie na tekstyliach i pikowanie tkanin.

Wymienione informacje o firmie Kora i jej produktach to nie wszystko czego można się dowiedzieć. Po więcej warto wejść na stronę internetową, zadzwonić albo napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń