Plandmix Andrzej Roczniak

Plandeki rolnicze i nie tylko

Artykuły rolnicze
38-505 Czerteż (obok byłej RSP) podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Plandmix Andrzej Roczniak

Informacje

Opis działalności
Firma Plandmix zlokalizowana jest w Czerteżu, na terenie województwa dolnośląskiego. W 1996 roku rozpoczęliśmy prowadzić działalność. Właściciel to Andrzej Roczniak.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej firmy jest realizacja zamówień na różnego rodzaju plandeki. Zapewniamy, że mamy dużą wiedzę w tym temacie, dlatego korzystamy tylko z najlepszych technologii jak choćby urządzenia zgrzewające firmy Leister. Zależy nam na wysokiej jakości i z racji tego bierzemy do produkcji materiały o gramaturze 630-900 g. Dzięki temu plandeki są trwałe i estetyczne.

W naszej ofercie znaleźć można plandeki na naczepy: firanki kurtynowe, burtofiranki, plandeki burtowe, na naczepy do przewozu gabarytów oraz firanki z reklamą. Do każdej plandeki dokładamy systemy mocowania, aby odpowiednio przymocować i napiąć materiał.

Przyjmujemy zamówienia także na plandeki na przyczepy, plandeki na materiały sypkie, których zadaniem jest przykrycie towarów sypkich i masy asfaltowej. Proponujemy również kotary, zasłony oraz baseny.

Dodatkowo zajmujemy się produkcją plandek rolniczych, plandek służących do zabudowy altanek i innych lokali. Zabezpieczają one przed wiatrem i deszczem, a wykonane są z folii przeźroczystej. Ponadto posiadamy też plandeki na łodzie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Plandmix Andrzej Roczniak
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń