Plandmix Andrzej Roczniak

Produkujemy różnego rodzaju plandeki

Plandeki
38-505 Czerteż (obok byłej RSP) obok byłej RSP podkarpackie
(4 opinie) napisz opinię
Plandmix Andrzej Roczniak

Informacje

Opis działalności
Firma Plandmix powstała w 1996 roku. Nasza siedziba znajduje się w Bukowsku, na terenie województwa podkarpackiego. Jest to lokalizacja tuż obok byłej RSP. Właścicielem jest Andrzej Roczniak.
Produkty i usługi
Do świadczonych przez nas usług wchodzi produkcja i sprzedaż plandek spełniających wiele zadań. Szczególną uwagę zwracamy na jakość wykonania naszych produktów. Używamy do tego tylko najskuteczniejszych urządzeń zgrzewających firmy Leister. Korzystamy z materiałów o gramaturze 630-900 g., co oznacza, że jesteśmy w stanie wyprodukować każdą plandekę, zachowując najwyższą jakość.

Proponujemy plandeki na naczepy. Są wśród nich: firanki kurtynowe, burtofiranki, plandeki burtowe, na naczepy do przewozu gabarytów oraz firanki z reklamą. Dodajemy mocowania do zaczepienia i
napięcia plandek.

Poza tym realizujemy zamówienia na plandeki na przyczepy, plandeki na materiały sypkie (przykrywają materiały sypkie czy masę asfaltową) oraz kotary, zasłony i baseny. Do tych ostatnich proponujemy systemy przesuwne "na rolkach plandekowych".

Oferujemy także zabudowy do altanek i lokali. Są to zabezpieczenia przed wiatrem i deszczem wykonane z folii przeźroczystej. Zazwyczaj osłaniają ściany boczne. Uzupełnieniem asortymentu są plandeki na łodzie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty - Plandmix Andrzej Roczniak
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
T
Tibytiery54
Idealnie dobrana plandeka do namiotu. Materiał widać, że jest niezwykle trwały. Świetnie, że się na nią zdecydowaliśmy.
H
Hubert
Mam duże zaufanie do tego producenta. Ile razy zamawiałem u niego firankę na tira, tyle razy było bardzo profesjonalnie. Mają porządne zamocowania.
Ł
Łukasz
Zakupiłem plandekę na wiatę przed moją restauracją. Idealnie pasuje i bardzo dobrze wygląda. Warto było.
P
Peva512
Plandeki, jakie mają w ofercie świetnie spełniają swoje zadanie. Dzięki nim naczepy na samochodach są zabezpieczone, a przewożone towary chronione. Super!