Plandmix Andrzej Roczniak

Plandeki
38-500 Czerteż 91 (Była Spółdzielnia) podkarpackie
(17 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(4)
(4)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Plandeki. Plandmix Andrzej Roczniak ma swoją siedzibę w miejscowości Czerteż w województwie podkarpackim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 502 624... lub mailową: plandmix@op.pl
Z przedstawicielem firmy Plandmix Andrzej Roczniak możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 38-500 Czerteż 91 (Była Spółdzielnia). Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Uważamy, że Plandmix Andrzej Roczniak poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(17 opinii) napisz opinię
D
Daniel
Naprawdę bardzo dobrze wykonane plandeki. Jakość na najwyższym poziomie. Wiem, bo kupiłem tutaj plandekę samochodową. Pomimo ogromnych ulew, nie przepuszcza wody. Zdecydowanie polecam.
K
Klaudia
Wyprodukowali dla nas bardzo solidną kotarę do namiotu sprzedażowego. W zestawie otrzymaliśmy też cały system mocowań. Plandeka jest niezwykle solidna i dobrze znosi różne warunki atmosferyczne.
D
Darek
Złożyłem u nich zamówienie na osłonę basenową. Bardzo szybko mogłem odebrać gotową plandekę o wodoszczelnych właściwościach. Cena za wykonanie przekonała mnie do zakupu. Firma jak najbardziej wywiązała się ze zlecenia.
M
Maurycy
Robią tutaj świetne plandeki do przewożenia materiałów sypkich! Nie rozdzierają się, dobrze znoszą zarówno upał, jak i deszcz i są naprawdę grube.
J
Janusz
Kupiłem tu plandekę na samochody dostawcze. Na materiale firma umieściła grafikę reklamową, którą im przesłałem. Wydruk jest wysokiej jakości, a plandeka została założona z użyciem solidnych systemów mocowań.
G
Gosia
Zamówiłam tutaj obudowę do mojego ogródka restauracyjnego. Oczywiście wszystko pod wymiar. Firma zrealizowała zamówienie zgodnie z umową. Wykorzystali do tego tkaniny nieprzepuszczające wody ani promieni słonecznych.
K
Konrad
Polecam serdecznie firmę Plandmix. Cały nasz tabor pojazdów jest wyposażony w ich plandeki. Od lat korzystamy z ich usług w zakresie produkcji, montażu i regeneracji plandek. Niektóre materiały mamy od lat i wciąż dobrze się trzymają. Materiał wykonania jest na tyle solidny, że plandeka nie pęka i jest odporna na deszcz.
L
lenny
Zamówiliśmy ostatnio plandekę do przykrycia materiałów sypkich. Spełnia swoje zadanie idealnie.
G
Grażyna
Plandeka z reklamą naszej firmy wygląda bardzo dobrze. To był świetny zakup.
T
Tibytiery54
Idealnie dobrana plandeka do namiotu. Materiał widać, że jest niezwykle trwały. Świetnie, że się na nią zdecydowaliśmy.
H
Hubert
Mam duże zaufanie do tego producenta. Ile razy zamawiałem u niego firankę na tira, tyle razy było bardzo profesjonalnie. Mają porządne zamocowania.
Ł
Łukasz
Zakupiłem plandekę na wiatę przed moją restauracją. Idealnie pasuje i bardzo dobrze wygląda. Warto było.
P
Peva512
Plandeki, jakie mają w ofercie świetnie spełniają swoje zadanie. Dzięki nim naczepy na samochodach są zabezpieczone, a przewożone towary chronione. Super!
.
.....
Profesjonalnie wykonana usługa w terminie i ze wszystkimi gwarancjami.
A
Anna
Super szybko i solidnie Polecam
M
K
M K
Szybko i DOBRZE . Polecam.
K
King
Polecam.!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.