Bodnar Producent Bram Garażowych i Przemysłowych

Solidne bramy od producenta

Bramy i ogrodzenia
ul. Krakowska 166, 38-500 Sanok podkarpackie
(7 reviews) napisz opinię
Bodnar Producent Bram Garażowych i Przemysłowych
ul. Krakowska 166, 38-500 Sanok podkarpackie
NIP
6871605086
Telefon
Bodnar Producent Bram Garażowych i Przemysłowych

Informacje

Opis działalności firmy Bodnar Producent Bram Garażowych i Przemysłowych w Sanok
Firmę Bodnar znajdą Państwo w Sanoku. Jesteśmy doświadczonym producentem bram garażowych i przemysłowych. Zapewniamy pomoc w doborze, dostawę oraz montaż. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Firmę Bodnar w Sanoku prowadzimy z myślą o produkcji, sprzedaży oraz montażu bram garażowych, rolowanych i przemysłowych. Jako producent jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość oferowanych bram. Dostarczamy bramy, które są nie tylko estetyczne i praktyczne, ale także wytrzymałe.

Proponujemy bramy garażowe w wielu wersjach kolorystycznych oraz wariantach przetłoczeń. Dostarczamy bramy z panelami bez przetłoczeń, jednym przetłoczeniem, przetłoczeniem wąskim oraz przetłoczeniem kasetonowym. Bramy możemy wyposażyć też w ciche i płynnie działające napędy Home, Ver czy Marantec.

Na potrzeby firm dostarczamy bramy przemysłowe, które są solidnie wykonane i wygodne w użytkowaniu. Klientom, którym zależy na oszczędzeniu miejsca, polecamy zakup bram rolowanych.

Obiekty wyposażamy również w bramy przeciwpożarowe, które mają Aprobaty Techniczne i Certyfikat Zgodności Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. W tym zakresie oferujemy:
- bramy przesuwne,
- bramy rolowane,
- bramy opuszczane,
- bramy rozsuwane.

Obiekty handlowe, centra logistyczne i magazyny wyposażamy w urządzenia techniki przeładunku. Zapewniamy dostawę i montaż ramp przeładunkowych, dostawianych stanowisk przeładunkowych, uszczelnień przeładunkowych oraz mostków przeładunkowych ręcznych i sprężynowych.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Bodnar Producent Bram Garażowych i Przemysłowych z lokalizacji: Sanok świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Opinie

(7 reviews) napisz opinię
S
Syvoco67
Rewelacyjny napęd posesyjny, działa bez zarzutu, jestem zadowolony. Polecam.
H
Hanna
Specjaliści jeśli chodzi o technikę przeładunku, polecam ich usługi. Doskonałe rozwiązania do mojego centrum logistycznego.
M
Mateusz
Polecam, kupowałem u nich bramę rolowaną do warsztatu, bezawaryjna, prosta w obsłudze, bardzo solidna.
D
Danylekk
Mają w ofercie rewelacyjne bramy przeciwpożarowe, kupiliśmy i nich i było warto. Polecam.
M
Mirek
Zdecydowanie polecam, zakupiona u nich brama przemysłowa spełniła wszelkie nasze oczekiwania, konkurencyjna cena, bardzo dobre wykonanie.
F
Fifi786
Kupowaliśmy u nich bramę garażową, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Estetyczne wykonanie, bezproblemowo działa, idealnie wpasowała się w okolice naszego domu. Do tego mają świetne ceny.
J
Janusz
Solidna firma, fachowe doradztwo. POLECAM produkt!