Geo eko firma handlowo-usługowa. Bil T.

Geo-Eko - czyste powietrze to nasza specjalność!

Wentylacja
ul. Okulickiego 55, 38-500 Sanok podkarpackie
poniedziałek 07:00 - 16:00
wtorek 07:00 - 16:00
środa 07:00 - 16:00
czwartek 07:00 - 16:00
piątek 07:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(17) 854 82 51
Adres korespondencyjny
ul. Okulickiego 55, 38-500 Sanok podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Geo-Eko to firma, której właścicielem jest Tomasz Bil. Działamy na rynku od 1996 roku, więc posiadamy w tym zakresie spore doświadczenie. Nasza siedziba mieści się w Sanoku, w województwie podkarpackim. Geo-Eko zajmujemy się znajdowaniem skutecznych rozwiązań związanych z wentylacją, klimatyzacją, filtrowentylacją, ogrzewaniem czy centralnym odkurzaniem.
Produkty i usługi
Geo-Eko od kilkunastu lat zajmuje się znajdowaniem skutecznych rozwiązań związanych z wentylacją, klimatyzacją, filtrowentylacją, ogrzewaniem czy centralnym odkurzaniem. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie Klientów, którzy oczekują wysokiej jakości produktów oraz świadczonych usług. Wśród nich znajdują się zakłady przemysłu lotniczego, gumowego, farmaceutycznego, spożywczego czy też prowadzące inne działalności.

Jesteśmy producentem, instalatorem oraz dystrybutorem elementów, urządzeń i akcesoriów znajdujących zastosowanie w systemach wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, filtrowentylacyjnych oraz grzewczych. Produkowane wyroby znajdują zastosowanie w nowych jak i modernizowanych obiektach. W ramach produkcji wykonujemy również usługi w zakresie obróbki plastycznej blach, śrutowanie i lakierowanie proszkowe. Korzystamy jedynie z najlepszej jakości materiałów, w które zaopatrują nas zaufani dostawcy.

W naszym zespole pracują projektanci z uprawnieniami i doświadczeniem. Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny, co znacznie zwiększa naszą skuteczność i efektywność. Przez lata działalności nawiązaliśmy współprace z najlepszymi producentami z branży. Zatrudniamy wielu doświadczonych montażystów, posiadamy solidną bazę sprzętową i logistyczną. Zajmujemy się także obsługą serwisową uszkodzonych elementów.

Nasz park maszynowy pozwala na świadczenie usług w zakresie przeróbki plastycznej metali dla procesów cięcia, gięcia i profilowania blach z różnych metali, a także stopów, wśród których znajdą Państwo także te powlekane powłokami metalicznymi lub tworzywami sztucznym.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszamy Państwa na stronę internetową firmy Geo-Eko.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń