Maciej Kalisz Auto - Fit FHU

Przeglądy i naprawy główne samochodów.

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Przemyska 2, 38-500 Sanok podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Maciej Kalisz Auto - Fit FHU
ul. Przemyska 2, 38-500 Sanok podkarpackie
NIP
6881246890
Telefon
Maciej Kalisz Auto - Fit FHU

Informacje

Opis działalności firmy Maciej Kalisz Auto - Fit FHU w Sanok
Siedziba firmy Auto - Fit FHU znajduje się w miejscowości Sanok, w województwie podkarpackim. Właścicielem działalności jest Maciej Kalisz. W branży stacje obsługi i warsztaty samochodowe działamy z powodzeniem od 2009 roku. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością. Stawiamy na rozwój, bo doskonale wiemy, jak dynamiczny jest sektor, w którym pracujemy. Dążymy do doskonałości i chcemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wybierz naszą firmę – doświadczeni specjaliści są do Twojej dyspozycji. Napisz lub zadzwoń w celu ustalenia szczegółów współpracy. Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś dołącz do grona naszych klientów.
Produkty i usługi
Zajmujemy się przede wszystkim świadczeniem usług z zakresu mechaniki samochodowej. Możecie nam Państwo powierzyć przeprowadzenie dokładnych napraw głównych oraz bieżących samochodów. Wówczas precyzyjnie określamy wszystkie usterki i sprawnie je eliminujemy.

Proponujemy swoim klientom regenerowanie poszczególnych części samochodowych, jak na przykład turbosprężarki, czy filtry DPF lub FAP. Sprzedajemy także podzespoły zamienne, które pochodzą od zaufanych producentów. Dodatkowo zajmujemy się regenerowaniem skrzyń biegów, by ponownie działały bez zarzutu.

Przeprowadzamy przeglądy techniczne i zapobiegawcze, dzięki czemu możemy zaradzić przyszłym usterkom Państwa pojazdów. Poza tym zajmujemy się wulkanizacją. Zajmujemy się w tym zakresie wymianą i naprawą ogumienia w samochodach. Uzupełnienie oferty stanowią usługi lakiernicze, gdzie odpowiednio dbamy o wygląd i stan lakieru.

Zachęcamy do skorzystania z oferty warsztatu Auto - Fit z Sanoka.
Zasięg działania
Firma Maciej Kalisz Auto - Fit FHU z lokalizacji: Sanok świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń