Tulisie Renata Kosztołowicz

Ręczniki, koce i pościel
ul. Zagumna 50, 38-500 Sanok podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
537 300 535
Tulisie Renata Kosztołowicz

Informacje

Opis działalności
Trudno wyobrazić sobie ciekawsze, słodsze i bardziej uczuciowe zakupy niż te, które robimy z myślą o naszych dzieciach lub dzieciach przyjaciół. W takiej sytuacji często nie mamy wyrzutów sumienia z wydanych pieniędzy, a i towarzyszy nam świetny humor. Często jest niezliczona ilość wspaniałych pomysłów, które idealnie sprawdzają się przy maluchach.
Produkty i usługi
Możemy zagwarantować Państwu, że nasze produkty są nie tylko piękne, ale również i wymyślne. Projektanci wykazali się ogromną kreatywnością i wiedzą na temat dziecięcych upodobań. Stworzyli kolekcje, wyjątkowo przypadły do gustu dzieciom i ich rodzicom.

Na rynku jako sklep internetowy, funkcjonujemy od 2017 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest Sanoku, na terenie województwa podkarpackiego. Właścicielką jest Renata Kosztołowicz.

Oferta naszego sklepu Comisie to:
• pościel sensoryczna,
• kołdra obciążeniowa,
• pościel niemowlęca,
• pościel dziecięca,
• kocyki niemowlęce,
• wózki dziecięce.

Dajmy możliwość skompletowania praktycznie całej wyprawkę dla dziecka. W skład naszego asortymentu wchodzą: jeździki, rowerki, pchacze, krzesełka, leżaczki, bujaczki oraz nianie bezprzewodowe. Wszystkie nasze produkty cechują się najwyższą jakością materiałów i starannym wykonaniem. Wielki nacisk kładziemy na bezpieczeństwo dzieci, dlatego każdy artykuł w naszym sklepie przechodzi testy, potwierdzające jego idealne zastosowanie u najmłodszych.

Poza tym sprzedajemy także: zabawki, mebelki, łóżeczka, zabawki ogrodowe, książki, trampoliny i pojazdy akumulatorowe.

Zachęcamy do skorzystania naszej oferty i odwiedzenia sklepu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń