ADR POLSKA S.A.

Producent osi, półosi i zawieszeń.

ul. Bieszczadzka 5, 38-540 Zagórz podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(13) 468 93 33
134689368
atw@atwsystem.pl
Adres korespondencyjny
ul. Bieszczadzka 5, 38-540 Zagórz podkarpackie
Media społecznościowe
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
ADR POLSKA S.A. jest młodym przedsiębiorstwem – ma zaledwie 10-cio letnią historię, ale jest zaliczane do bardzo dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym powstałych w końcu XX wieku w Polsce.

W swojej branży należy do czołówki Europejskich producentów osi, półosi i zawieszeń dla rolnictwa oraz naczep drogowych.
W swej szerokiej ofercie handlowej posiada gamę produktów zaspokajających potrzeby klientów indywidualnych jak i również produkty technologicznie bardzo zaawansowane, które spełniają wymogi klientów wyspecjalizowanych np. osie skrętne o nacisku 16 ton, z hamulcami homologowanymi od 30 do 105 km/h.

Oprócz osi i półosi, ma w swojej ofercie całą serięzawieszeń jednoosiowych, dwuosiowych czy nawet trzyosiowych - resorowych i pneumatycznych.

Walory i jakość wyrobów ADR S.A. docenione zostały u klientów z Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych a nawet z Australii, Brazylii czy Dalekiego Wschodu. Właściwie już na całym świecie można spotkać wyroby z ADR.
Opis działalności
Firma ADR POLSKA S.A. jest przedsiębiorstwem z Grupy ADR Sp.A. zajmującym się głównie produkcją osi, półosi i zawieszeń do maszyn i przyczep rolniczych.
Produkty i usługi
Firma ADR S.A. istnieje na rynku od ponad 10 lat. Głównym profilem działalności jest produkcja i sprzedaż artykułów rolniczych do pojazdów. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i przedsiębiorstw. Wyroby naszej firmy można spotkać nie tylko w Polsce, ale i w firmach z Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych, Australii, Brazylii czy Dalekiego Wschodu.

W naszej ofercie znajdą Państwo ogromny wybór osi, półosi, a także zawieszeń do maszyn i przyczep rolniczych. Osie stanowią 70% produkcji całej firmy. Oferujemy osie z hamulcem i bez hamulca, które są stosowane głównie w przyczepach, maszynach rolniczych, wozach komunalnych, opryskiwaczach sadowniczych.

Uzupełnieniem asortymentu są osie skrętne, zawieszenia mechaniczne Tandem i Tridem, zawieszenia typu,Bogie", zawieszenia hydropneumatyczne i zawieszenia STT Multilink. Nasza firma specjalizuje się również w produkcji i sprzedaży kół do wszystkich sektorów transportu rolniczego, transportu przemysłowego, ogrodnictwa oraz urządzeń do prac ziemnych.

Biorąc pod uwagę trud z jakim związana jest praca w rolnictwie przygotowaliśmy komponenty do maszyn do uprawy gleby. Nasze maszyny poradzą sobie z kamieniami, wapieniem, skałami i błotem. Dzięki temu prace ziemne przebiegną sprawniej.

W sprzedaży mamy też ogromny wybór akcesoriów do pojazdów. Nasze produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego urządzenia lub maszyny, która spełni Państwa indywidualne oczekiwania.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony, które dotyczą naszej działalności.

Zapraszamy serdecznie.
Marki i specjalizacje
Produkcja osi, półosi i zawieszeń do maszyn i przyczep rolniczych.
Certyfikaty
- Laureat w 2001 i 2002 roku Regionalnego Konkursu Promocyjnego w kategorii FIRMA ROKU ZIEMI SANOCKIEJ - Laureat ogólnopolskiej nagrody dla najszybciej rozwijających się firm "Gazele biznesu 2003" - Certyfikat Jakości ISO 9001:2008 uzyskany w lutym 2010 r.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Chełm, Zamość, Ostrołęka, Radom, Siedlce, Białystok, Kielce, Olsztyn, Konin, obornicki

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń