ADR Polska Sp. z o.o.

Wysokiej jakości osie i półosie do maszyn rolniczych

Przyczepy samochodowe
ul. Bieszczadzka 5, 38-540 Zagórz podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
ADR Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
ADR to firma zlokalizowana w Zagórzu, na terenie województwa podkarpackiego. Zajmujemy się produkcją osi, półosi i zawieszeń do różnego rodzaju maszyn. Na rynku działamy od 2004 roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą,
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są osie, półosie i zawieszenia. Zajmujemy się ich produkcją. W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz artykułów, które odnajdują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Z naszych usług korzystają między innymi w branży rolnictwa, budownictwa i ogrodnictwa. Wykorzystywane są głównie w przyczepach, wozach komunalnych, opryskiwaczach sadowniczych oraz naczepach drogowych. Stosowane są jako element podwozi w opryskiwaczach polowych lub maszynach, których elementy robocze pracują w bezpośrednim kontakcie z glebą.

Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, zapewniając tym wytrzymałość i niezawodność naszych wyrobów.

Nasza oferta obejmuje produkty, takie jak:

- osie bez hamulca,
- osie skrętne,
- osie z hamulcem,
- półosie bez hamulca,
- półosie z hamulcem,
- zawieszenia mechaniczne typu KA,
- zawieszenia mechaniczne typu KB,
- zawieszenia mechaniczne typu KC,
- zawieszenia mechaniczne typu KD.

Oferujemy również rożnego rodzaju akcesoria, które są komponentami do osi i zawieszeń.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy służą pomocą i udzielą informacji na każde zadane pytanie. W naszej firmie stawiamy na rozwój dlatego regularnie uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach i poszerzamy zakres naszej wiedzy. Potwierdzeniem naszych umiejętności są liczne wyróżnienia. Jesteśmy laureatami ogólnopolskiej nagrody dla najszybciej rozwijających się firm oraz regionalnego konkursu promocyjnego w kategorii Firma roku ziemi Sanockiej. Posiadamy również certyfikat jakości ISO 9001:2008.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej ADR oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Zagórzu.
Marki i specjalizacje

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń