Aqua-went Instalacje Sanitarne. Robert Chyła

Nowoczesne i energooszczędne urządzenia znanych i renomowanych firm.

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. 1 Sierpnia 28, 37-450 Stalowa Wola podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
791 201 903
Adres korespondencyjny
ul. 1 Sierpnia 28, 37-450 Stalowa Wola podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy AQUA-WENT znajduje się w Stalowej Woli, na terenie województwa podkarpackiego. Specjalizujemy się w montażu instalacji sanitarnych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2006 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Robert Chyła.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy AQUA-WENT jest montaż urządzeń chłodniczych w domach oraz biurach. Dysponujemy nowoczesnymi oraz energooszczędnymi urządzeniami renomowanych producentów.

Podejmiemy się wykonania instalacji hydraulicznych. Oferujemy montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji grzewczych, a także instalacji solarnych. Zajmujemy się również montażu instalacji C.O., pomp ciepła, kanalizacji czy solarów. Oprócz tego proponujemy montaż przydomowych oczyszczalni ścieków.

W naszej ofercie można znaleźć:
- wentylacje,
- klimatyzacje,
- rekuperacje.

Pomożemy Państwu w wyborze urządzeń grzewczych. jesteśmy także w stanie pomóc w montażu kotłowni i uruchomieniu całej sieci. Nasza oferta obejmuje także filtrację powietrza. Oferujemy różnego rodzaju rozwiązania: od pojedynczych jednostek do odciągania dymów spawalniczych po kompletne systemy odciągu pyłów i dymów spawalniczych.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą AQUA-WENT.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń