Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Pająk

Adwokaci
Al. Jana Pawła II 13e, 37-450 Stalowa Wola podkarpackie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Adwokaci to branża, w której Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Pająk prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Stalowa Wola w województwie podkarpackim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 506 493... lub mailowy: jpajak18@wp.pl
Z przedstawicielem firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Pająk możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 37-450 Stalowa Wola Al. Jana Pawła II 13e,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Kancelaria Adwokacka Adwokat Joanna Pająk.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Klient
Nie polecam usług tej adwokat. Młoda, nie doświadczona, na rozprawie siedzi jak mysz albo po prostu pomyliła kierunek studiów. Pani adokat utrudnia kontakt w momencie, kiedy z góry się jej zapłaci. Nie przestrzega również terminów odwołań itp. Brak ogólnego zaangażowania i podejście do klienta jest na odczepkę.
B
K
były klient
Konkretnie, rzeczowo, a przede wszystkim skutecznie. Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.