Trezor Biuro Rachunkowe Anatolia Kuryłowicz

Pełna księgowość dla małych i dużych przedsiębiorstw

Biura rachunkowe
Jana Pawła II 18C, 37-450 Stalowa Wola podkarpackie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
607 461 467
Adres korespondencyjny
Jana Pawła II 18C, 37-450 Stalowa Wola podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Anatolia Kuryłowicz jest właścicielką Biura Rachunkowego Trezor, które znajduje się w Stalowej Woli, w województwie podkarpackim. Posiadamy prawie 10-letnie doświadczenie w obsłudze małych i dużych firm w zakresie księgowości, kadr i płac oraz finansów. Otrzymaliśmy kwalifikacyjne u numerze 18692/00 pozwalające nam prowadzić księgi handlowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Biuro Rachunkowe Trezor posiada odpowiednie ubezpieczenie OC na wypadek popełnionych błędów. Możecie więc Państwo ze spokojem rozwijać swoją działalność i polegać na kwalifikacjach naszej kadry. Doskonale znamy obowiązujące przepisy prawa. Wszystkie dokumenty prowadzimy według obowiązujących norm. Księgowość oraz finanse prowadzimy w taki sposób, aby Klient mógł rozwijać swój biznes. W celu wyeliminowania jakiekolwiek pomyłki zakupiliśmy licencje na programy do prowadzenia obliczeń oraz archiwizacji wielu danych. W ten sposób możemy zagwarantować jeszcze większą precyzyjność w przygotowywaniu analiz.

W naszej ofercie znajdują się usługi takie jak:
- prowadzenie książki przychodów i rozchodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego,
- prowadzenie ewidencji i rozliczeń VAT,
- prowadzenie ksiąg handlowych,
- obsługa kadrowo-płacowa oraz zleceniobiorców,
- pomoc przy uruchamianiu działalności,
- obsługa podatkowa osób indywidualnych,
- sporządzanie sprawozdań finansowych,
- sporządzanie analiz ekonomicznych.

Obsługa kadrowo-płacowa obejmujeprzygotowanie listy płac oraz rachunków do umów cywilnoprawnych. Zajmujemy się także sporządzaniem umów o pracę oraz rozliczeniami z ZUS. Sporządzamy deklaracje PIT-4R i PIT-8AR.

Współpracujemy z Klientami z całej Polski i możemy zapewnić usługi księgowe poprzez spotkania w naszym biurze, kontakt telefoniczny i internetowy.

Jeżeli dopiero zakładacie Państwo firmę, możemy pomóc w przygotowaniu i wypełnieniu dokumentów. Doradzamy jaka forma opodatkowania będzie najkorzystniejsza.

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Rachunkowym Trezor ze Stalowej Woli oraz na naszą stronę www.
Certyfikaty
Biuro działa na podstawie Świadectwa Kwalifikacyjnego nr 18692/00 wydanego przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej, uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń