Paleń Dariusz Kominki

Ciepły kominek, spokojna atmosfera...

Kominki
ul. Jaśminowa 6, 37-464 Stalowa Wola podkarpackie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota 08:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(15) 642 51 25
156425997
691292338
Adres korespondencyjny
ul. Jaśminowa 6, 37-464 Stalowa Wola podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszej firmy mieści się w Stalowej Woli, na terenie województwa podkarpackiego. Jej właścicielem jest Dariusz Paleń. Wykonujemy kominki oraz obudowy do kominków na zamówienie. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Kominki od lat nie wyszły z mody. To rozwiązanie stosuje się niemal od początku naszej cywilizacji. Zmiany w ich działaniu to jedynie drobne usprawnienia, gdyż zasada działania pozostała niezmieniona.

Proponujemy Klientom budowę kominków. Usługi świadczymy od początku do końca, podejmując się nawet najbardziej nietypowych zleceń. Każdą ze zleconych prac Kończymy zgodnie ze wskazanym terminem, zachowujemy wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Każdy z wykonanych przez nas kominków obejmujemy gwarancją oraz fachowym serwisem pogwarancyjnym.

Klientom proponujemy przede wszystkim:
• sprzedaż palenisk żeliwno-piecowych,stalowo-szamotowych, piecyków wolnostojących, wkładów kominkowych z płaszczem wodnym oraz akcesoriów kominkowych
• projektowanie, wykonanie i montaż obudów kominkowych
• wykonywanie instalacji grzewczych
• piecyki wolnostojące
• gotowe obudowy kominkowe
• kratki wentylacyjne
• nasady kominowe
• piecokominki z płyt akubetowych
• akcesoria kominkowe
Dodatkowo, oferujemy także sprzedaż materiałów niezbędnych do własnoręcznej budowy kominków. Na Wasze życzenie podejmiemy się także wykonawstwa produktów z kamienia, takich jak blaty kuchenne, schody oraz grille ogrodowe.

Klientom zapewniamy atrakcyjne ceny, fachowe doradztwo oraz profesjonalne podejście do pełnionych obowiązków. Z pewnością nie zawiedziemy.

Zapraszamy do kontaktu!
Marki i specjalizacje
Brunner, Spartherm, EdilKamin, Spark, Chazelles, Lechma, Tarnava, Nordica, Dovre, Laudel, KFD i KDF Design, Uniflam, KawMet, Bertrams, 4 fire, Pracownia Ślusarska Andrzej Chwaja, Darco, Parkanex, Kratki.pl, Dospel, Darco.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
E
Emanuela
Kominki Paleń to firma, której warto zaufać. Zaprojektowali dla mnie idealny produkt oraz zajęli się jego montażem. Wpasowuje się w stylistykę mojego mieszkania.
T
Tomasz
Dzięki nim cieszę się z nowoczesnego kominka w moim domu. Jest nie tylko stylowy, ale także funkcjonalny. Panowie zadbali o każdy jego aspekt, za co serdecznie polecam firmę Kominki Paleń.