Aleksandrabus

Pomoc w przeprowadzkach oraz transport mebli w kraju i za granicą

Przeprowadzki
ul. Niezłomnych 33, 37-450 Stalowa Wola podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
794 053 142
Adres korespondencyjny
ul. Niezłomnych 33, 37-450 Stalowa Wola podkarpackie

Informacje

Opis działalności
Aleksandrabus to firma, która znajduje się w Stalowej Woli, w województwie podkarpackim. Działalność prowadzimy od 2000 roku. Nasze usługi kierujemy do wszystkich Klientów, którzy planują przeprowadzkę i potrzebują szybkiego transportu mebli do wybranego miejsca w Polsce lub za granicą. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Firma przewozowa Aleskandrabus oferuje szereg usług transportowych na terenie całego kraju oraz za granicą. Zajmujemy się przewozem osób w najróżniejsze miejsca na trasie Polska-Anglia. Nasz komfortowy bus jest wyposażony w klimatyzację oraz wygodne siedzenia. Pragniemy, aby nawet najdłuższa podróż była dla pasażerów przyjemnością. Zabieramy osoby dorosłe, dzieci i zwierzęta. Mamy również dużo miejsca na bagaże. Licencjonowani kierowcy świetnie poruszają się po wybranych trasach. Zapewniają bezpieczeństwo podczas podróży i przestrzegają przepisów drogowych. Pojazdy przechodzą regularne kontrole.

Oferujemy także przewóz paczek. Zajmujemy się transportem od drzwi do drzwi, co oznacza, że przesyłka nie trafia do paczkomatu, lecz pod konkretny adres wskazany przez Klienta. Przewozimy także przesyłki wartościowe. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, sklepami oraz firmami. Możemy dostarczyć również ważną korespondencję.

Pomagamy także przy przeprowadzkach. Przewozimy:
- meble,
- odzież,
- sprzęt RTV i AGD,
- części samochodowe,
- produktyspożywcze,
- nadbagaże samolotowe.

Zapewniamy, że zawsze na czas docieramy do wyznaczonego celu podróży. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Aleksandrabus ze stalowej woli.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń