Leszcz Sklep Wędkarsko-Zoologiczny Jolanta Dudek

Wędkarstwo
ul. Niezłomnych 70, 37-450 Stalowa Wola podkarpackie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Firma Leszcz Sklep Wędkarsko-Zoologiczny Jolanta Dudek z siedzibą w miejscowości Stalowa Wola świadczy swoje usługi w branży Wędkarstwo.
Jeśli chcesz nawiązać z Leszcz Sklep Wędkarsko-Zoologiczny Jolanta Dudek kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 37-450 Stalowa Wola ul. Niezłomnych 70,.
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Leszcz Sklep Wędkarsko-Zoologiczny Jolanta Dudek, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
S
8
Sławek 85
Pani w krótkich czemnych włosach na niczym się nie zna... Młodsza dziewczyna to co innego :) niestety przez tą pierwszą Panią sklep straci renomę. Polecam ale tylko ze względu na młodsza dziewczyna , widać że kumata :) . Jak jej nie będzie to sklep upadnie to wiadome :/
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.