Marek Łuczak Zakład dezynfekcji dezynsekcji i deratyzacji

Kompleksowe usługi DDD

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Poniatowskiego 5, 37-450 Stalowa Wola podkarpackie
(2 opinie) napisz opinię
Marek Łuczak Zakład dezynfekcji dezynsekcji i deratyzacji

Informacje

Opis działalności
Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji znajduje się w Stalowej Woli. Prowadzi działalność na terenie województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego. Jego właścicielem jest Marek Łuczak.
Produkty i usługi
Zagrożenia ze strony insektów, gryzoni, grzybów, wirusów i bakterii mogą się pojawić zarówno w miejscu zamieszkania, jak i w zakładzie pracy. Nieumiejętne podejście do ich usuwania nie zakończy problemu, dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji zatrudnia doświadczonych pracowników, stosuje sprawdzone środki i narzędzia oraz dobiera do danego zadania odpowiednią technikę. Zapewnia szybkie i dokładne wykonywanie zleceń, przy jednocześnie przystępnych cenach. Od 1994 roku firma zajmuje się m.in. dezynfekcją pomieszczeń, w których doszło do zalania albo w których ktoś zmarł. Ponadto dezynfekowane są pojazdy, zsypy i śmietniki. Poza groźnymi dla zdrowia drobnoustrojami usługi przekładają się na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu.

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji oferuje również pozbywanie się insektów latających i kroczących. W tym celu wykonuje żelowanie, opryskiwanie, łapki feromonowe oraz zamgławianie. Pozwala to na:
-usuwanie pluskiew,
-odkomarzanie,
-usuwanie karaluchów,
-usuwanie rybików,
-usuwanie mrówek,
-usuwanie prusaków,
-usuwanie os,
-usuwanie szerszeni.

Przedsiębiorstwo pozbywa się też gryzoni, głównie szczurów, myszy, nornic i kretów.

Dodatkowo firma zabezpiecza budynki przed insektami i gryzoniami w ramach monitoringu HACPP.


Wszystkie wymienione prace prowadzone są w mieszkania, domach, biurach, zakładach produkcyjnych, a także szkołach, szpitalach, urzędach i lokalach gastronomicznych.

Kontakt z Zakładem Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji można nawiązać telefonicznie i e-mailowo, a więcej informacji o usługach firmy znajduje się na stronie internetowej.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
Majeczka28
Komary i meszki skutecznie zniechęcały mnie do wypoczynku w ogrodzie. Wieczorami tak kąsały, że nie dało się wytrzymać i to nawet przy używaniu rzekomo skutecznych środków. Dopiero działania przeprowadzone przez Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji przyniosły skutek. Odkomarzanie w ogrodzie wystarczyło na cały sezon!
O
Oporit
Nornice i krety w ogrodzie to problem, ale już nie dla mnie! Mój kawałek ziemi jest wolny od tych stworzeń, bo wynająłem Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji. Dobrze się pisali. Szybko wypłoszyli te szkodniki, a koszt tego przedsięwzięcia wcale nie był wysoki.