FHU "NAWMAX" Grzegorz Nawrocki

MOBILNE CENTRUM DOCIEPLEŃ – IZOLACJE NATRYSKOWE PIANKĄ

ul. Jana Pawła II 2, 39-432 Sokolniki podkarpackie
poniedziałek 08:00 - 18:00
wtorek 08:00 - 18:00
środa 08:00 - 18:00
czwartek 08:00 - 18:00
piątek 08:00 - 18:00
sobota 08:00 - 15:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 372 557
502372557
156446665
Adres korespondencyjny
ul. Jana Pawła II 2, 39-432 Sokolniki podkarpackie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Specjalizujemy się w wykonywaniu izolacji natryskowych pianką poliuretanową (izolacje termiczne, akustyczne i hydroizolacje). W naszej pracy wykorzystujemy m.in. atestowane produkty firmy najlepszych producentów. Posiadamy wyspecjalizowany sprzęt, umożliwiający wykonanie najwyższej jakości usług na miejscu u klienta w zakresie natrysku pianek zamknięto i otwarto komórkowych
Produkty i usługi
Izolacje pianką PUR są najskuteczniejszym sposobem termoizolacji budynków i budowli. Dzięki zastosowaniu natrysku pianki możemy zarazem uzyskać izolacje termiczne, akustyczne i hydroizolacje. Stosując izolacje pianką na poddaszu dodatkowo wzmacniamy i usztywniamy konstrukcje więźby dachowej. Jest idealnym materiałem do zastosowania w takich obiektach jak:
• budynki mieszkalne,
• hale o konstrukcji szkieletowej (produkcyjne, magazynowe),
• budynki inwentarskie (kurniki, chlewnie, obory),
• przechowalnie warzyw i owoców,
• zbiorniki magazynujące, kadzie, cysterny,
• magazyny, wiaty, blaszaki.

Przyjeżdżamy do klienta i wykonujemy na miejscu natrysk pianek zamknięto i otwarto komórkowych. Korzystamy z materiałów, które mają odporność na ścieranie, oleje czy smary. Przygotowane są na działanie wody i czynnikówatmosferycznych. Zapewniamy szczelność izolacji dzięki najskuteczniejszej metodzie.

Nasi pracownicy to specjaliści w zakresie termoizolacji, a także usługach budowlanych. Do tej pory wykonywaliśmy zlecenia izolacji przeciwwilgociowych fundamentów i piwnic, a także ociepleń poddaszy, stropów, dachów i przechowalni.

Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego klienta. Wykorzystujemy nowe technologie po to, aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług. Realizujemy zadania szybko i sprawnie, zapewniając przy tym dokładność w naszej pracy. Nasz zespół fachowców udzieli porad w zakresie technicznym.
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się w izolacjach pianką poliuretanową:
- izolacje przeciwwilgociowe fundamentów i piwnic,
- termoizolacje dachów płaskich oraz hydroizolacje stropodachów,
- termoizolacje i ocieplanie poddaszy.
Certyfikaty
Wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz materiały i sprzęt najwyższej jakości, które w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników zapewniają wykonanie robót budowlanych na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty posiadają aprobaty techniczne ściśle określające jakość towarów oraz szczegółowe parametry techniczne. Oferujemy długoletnią, wysoką jakość świadczonych usług oraz gwarancje na wszystkie nasze produkty i usługi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń