Sławex Usługi Sprzętem Budowlanym Kopalnia Piasku Sławomir Jazownik

Wynajem maszyn budowlanych, usługi koparką, rozbiórki i sprzedaż kruszyw

Wynajem maszyn budowlanych
39-342 Wrzawy 219 podkarpackie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Sławex Usługi Sprzętem Budowlanym Kopalnia Piasku Sławomir Jazownik

Informacje

Opis działalności
W Sławex zajmujemy się wynajmem maszyn budowlanych, sprzedażą kruszyw i wykonywaniem różnego rodzaju robót ziemnych już od 2014 roku. Nasza firma znajduje się we Wrzawach na terenie województwa podkarpackiego, a założycielem jest Sławomir Jazownik.
Produkty i usługi
W Sławex działamy prężnie na rynku już od ponad pół dekady, oferując naszym klientom szeroki zakres usług od wynajmu różnego rodzaju sprzętu budowlanego i maszyn, przez sprzedaż kruszyw, po wykonywanie robot ziemnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza kadra jest w stanie podjąć się wszelkich zadań z zakresu naszej działalności. Pomaga nam w tym nowoczesny i pewny sprzęt ciężki i nie tylko, w tym między innymi koparka i koparko-ładowarka.

Wybierając usługi firmy Sławex, mają Państwa również do dyspozycji naszych ekspertów, którzy służą radą i pomocą we wszelkich sprawach związanych z ofertą.

Nasza oferta obejmuje między innymi:

- wynajem koparki,
- wynajem koparko-ładowarki,
- wynajem maszyn budowlanych,
- sprzedaż piasku,
- sprzedaż żwiru,
- sprzedaż kruszyw,
- sprzedaż ziemi ogrodowej,
- niwelacje terenu,
- roboty ziemne.

Solidnie przygotowujemy też place budowy pod inwestycje, wykopujemy fundamenty. Wszystkie nasze prace wykonywane są zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z klientem i przeprowadzone są zgodnie z harmonogramem.

Wykonujemy również zlecenia związane z rozbiórką budowli, a także usługi wyburzeniowe z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Zachęcamy do kontaktowania się z nami w razie jakichkolwiek pytań. Nasi pracownicy służą pomocą.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
buski, dębicki, Kielce, kolbuszowski, leżajski, łańcucki, mielecki, niżański, opatowski, ropczycko-sędziszowski, Rzeszów, sandomierski, stalowowolski, starachowicki, strzyżowski, tarnobrzeski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń