Sławex Usługi sprzętem budowlanym, kopalnia piasku Sławomir Jazownik

Wynajem maszyn budowlanych, usługi koparką, rozbiórki i sprzedaż kruszyw

Wynajem maszyn budowlanych
39-432 Wrzawy 219 podkarpackie
(3 opinie) napisz opinię
Sławex Usługi sprzętem budowlanym, kopalnia piasku Sławomir Jazownik

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Sławex, w ramach której działalności wynajmujemy maszyny budowlane, a także sprzedajemy kruszywa. Działamy już od kilku lat, gdyż od 2014 roku. Właścicielem jest Sławomir Jazownik, a nasza siedziba znajduje się we Wrzawach, na Podkarpaciu.
Produkty i usługi
Działamy prężnie na rynku już od ponad pół dekady, oferując naszym Klientom szeroki zakres usług od wynajmu różnego rodzaju sprzętu budowlanego i maszyn, przez sprzedaż kruszyw, po wykonywanie robot ziemnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza kadra jest w stanie podjąć się wszelkich zadań z zakresu naszej działalności.

Wybierając usługi naszej firmy, mają Państwa również do dyspozycji naszych ekspertów, którzy służą radą i pomocą we wszelkich sprawach związanych z ofertą. W wykonywaniu zadań pomaga nam nowoczesny i pewny sprzęt ciężki i nie tylko. Zaliczamy do tego między innymi koparki i koparko-ładowarki.

Nasza oferta obejmuje między innymi:
- wynajem koparki,
- wynajem koparko-ładowarki,
- wynajem maszyn budowlanych,
- sprzedaż piasku,
- sprzedaż żwiru,
- sprzedaż kruszyw,
- sprzedaż ziemi ogrodowej,
- niwelacje terenu,
- roboty ziemne.

Solidnie przygotowujemy też place budowy pod inwestycje, wykopujemy fundamenty. Wszystkie nasze prace wykonywane są zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z klientem i przeprowadzone są zgodnie z harmonogramem. Ponadto wykonujemy zlecenia związane z rozbiórką budowli, a także usługi wyburzeniowe z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Zapraszamy do nawiązania współpracy z firmą Sławex, z siedzibą we Wrzawach.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podkarpackie, biłgorajski, buski, janowski, Kielce, kraśnicki, opatowski, ostrowiecki, sandomierski, staszowski

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
W
Wojciech
Zdecydowanie warto wynająć tutaj maszyny budowlane z operatorami. Dzięki temu prace przebiegają lepiej i znacznie szybciej.
G
Grzegorz
Jestem bardzo zadowolony z nawiązanej współpracy z firmą Sławex. Posiadają naprawdę dobre maszyny budowlane, którymi efektywnie się posługują.
T
Tomek
Wynajmowane przez nich maszyny budowlane to naprawdę sprawne sprzęty, dzięki którym wszelkie prace na placach budowy przebiegają sprawnie i bezproblemowo!