Francuskie Systemy Aluminiowe Sp. z o.o.

Francuskie Systemy Aluminiowe Sp. z o.o.

Przygotowujemy bezpłatnie wyceny materiałowe projektów!!!!!


al. Legionów 120
18-400 Łomża, woj. podlaskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  08:00 - 16:00
 2. wtorek:
  08:00 - 16:00
 3. środa:
  08:00 - 16:00
 4. czwartek:
  08:00 - 16:00
 5. piątek:
  08:00 - 16:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte

Informacje

Opis działalności

Firma Francuskie Systemy Aluminiowe sp. z o.o. dystrybuuje kompletne systemy aluminiowe flandria, z których produkuje się w Polsce ogrodyzimowe oraz okna i drzwi z aluminium. Została utworzona w 2009 roku przy współudziale firmy flandria Aluminium, czołowego producenta w Europie, który od kilkudziesięciu lat opracowuje i doskonali systemy aluminiowe.

O nas

Zadaniem firmy jest profesjonalna obsługa naszych polskich Klientów w zakresie dystrybuowanych systemów aluminiowych: organizacja szkoleń handlowych i technologicznych, doradztwo techniczne oraz nadzór nad obsługą logistyczną.

Nasze rozwiązania kierujemy do Firm, które w oparciu o kompletne systemy aluminiowe produkują i montują ogrody zimowe, zadaszenia, wiaty oraz okna i drzwi z aluminium, a także do biur projektowych i architektonicznych, wykorzystujących takie rozwiązania.

Ogrody zimowe oparte o systemy aluminiowe flandria dostosowane są do różnej konfiguracji i stylu oraz do indywidualnych potrzeb i możliwości Inwestorów. Ogrody zimowe coraz częściej stają się integralną częścią budynków mieszkalnych oraz restauracji, hoteli, biur i salonów .

To perspektywiczna część budownictwa, którą pozwala Projektantom, Producentom i Wykonawcom uzupełnić i uatrakcyjnić swoją ofertę oraz zapewnić rozwój własnym Firmom.

Zapraszamy do współpracy!!!

Marki i specjalizacje

Produkty i usługi

Oferujemy wszelka pomoc i informacje ułatwiające dostęp do oferty systemów ogrodów zimowych flandria dla wszystkich uczestników polskiego rynku: producentów, firm montażowych, klientów indywidualnych i architektów.

Naszym zadaniem jest umożliwienie każdej grupie klientów otrzymania usług najbardziej odpowiadających jej potrzebom:• firmy produkcyjne

dostęp do informacji i obsługę w zakresie produkcji ogrodów z systemów okiennych i dachowych flandria

• firmy montażowe

ofertę ogrodów prefabrykowanych w naszych autoryzowanych centrach produkcyjnych w/g norm i zaleceń systemodawcy

• klienci indywidualni

kontakt i pełnąinformację o naszych autoryzowanych partnerach w poszczególnych regionach kraju

• architekci

szczegółowe dokumentacje i pełne informacje o naszych systemach oraz porady w zakresie ich adaptacji do konkretnych projektów
W naszej ofercie znajda Państwo:


1. Systemy dachowe

* Variant
* Latitude
* Residence
* Equinoxe
* Okna dachowe

2. Pergole

* Patio
* Patio SE
* Patio ST

3. Systemy okienne i drzwiowe

* Allure 69
* Allure 61
* Onyx 45

4. Systemy przesuwane

* Graphite
* Cobalt
* Quart

5. Inne systemy i elementy

* Elementy dekoracyjne
* Profile ozdobne
* Wentylacja

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Legnica, Koszalin, Gliwice, Jelenia Góra, Bielsko-Biała, Białystok, Sochaczew, Mrągowo, Opole, Garwolin, Częstochowa, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Piotrków Trybunalski, Gdańsk, Warszawa, Płock, Ożarów Maz., Radom, Legionowo, Zielona Góra, Piaseczno, Kielce, Włocławek, Kalisz, Konin, Mińsk Maz., Tomaszów Mazowiecki, Gdynia, Poznań, Wałbrzych, Olsztyn, Wrocław, Piła, Grójec, Opole Lubelskie, Oświęcim, Kłobuck, Pruszków, Bytom, Gorzów Wielkopolski, Tomaszów Lub., Kraków, Sieradz, Siedlce, Rzeszów, Sopot, Otwock, Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin

Oceny i opinie

Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
Obowiązek informacyjny