OSK" ZIKO" Zdzisław Kopańczyk

Kursy i nauka jazdy
ul. Mazowiecka 1 lok. 32, 18-400 Łomża podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
608 504 523

Informacje

Głównym profilem działalności firmy OSK" ZIKO" Zdzisław Kopańczyk jest Kursy i nauka jazdy. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Łomża w województwie podlaskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 608 504 523 lub mailowy: ziko56@o2.pl
Firmę OSK" ZIKO" Zdzisław Kopańczyk znajdziesz pod adresem 18-400 Łomża ul. Mazowiecka 1 lok. 32,. Dokładne współrzędne geograficzne dla tej lokalizacji to: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy OSK" ZIKO" Zdzisław Kopańczyk znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
Michał
Gorąco Polecam szkołę jazdy ZIKO. Przemiła atmosfera, wzorowa kadra.! Pani Agnieszka i Pan Zdzisław bardzo dobrze przygotowali mnie do egzaminu, który zdałem za pierwszym razem. Jeszcze raz Polecam i Pozdrawiam.:)
K
kursant
POLECAM. PEŁEN PROFESJONALIZM !!!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.