PHU "Metal-Mar" Marta Gosiewska

Na rynku metali kolorowych działamy kompleksowo!

Złom i surowce wtórne
ul. Poznańska 156, 18-400 Łomża podlaskie
Poniedziałek 07:00 - 16:00
Wtorek 07:00 - 16:00
Środa 07:00 - 16:00
Czwartek 07:00 - 16:00
Piątek 07:00 - 16:00
Sobota 07:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(86) 219 88 10
Może cię zainteresować
PHU "Metal-Mar" Marta Gosiewska

Informacje

Opis działalności
Firma „Metal-Mar” działa w branży skupu surowców wtórnych od 1997 roku. Od tego czasu aktywnie się rozwijamy. Wychodząc naprzeciwko potrzebom rynku surowców wtórnym sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.
Produkty i usługi
Tematem działalności firmy "Metal-Mar" jest skup złomu oraz sprzedaż różnego rodzaju złomów i surowców. Nasza firma zlokalizowana jest na terenie Łomży, tuż za Urzędem Celnym. Skupujemy złom stalowy, żeliwny, metale kolorowe, aluminium i puszki aluminiowe, a także: brąz, ołów, stal, cynk, stal nierdzewną i akumulatory. Do współpracy zapraszamy duże, średnie i małe firmy oraz klientów indywidualnych.

Oferujemy atrakcyjne warunki cenowe. Właściwością charakterystyczną naszego skupu złomu jest uczciwość w ważeniu towarów i jego wycenie oraz terminowa wypłacalność należności w gotówce. Profesjonalnie podejście do pracy oraz doświadczenie jakie zdobyliśmy jest gwarancją udanej współpracy. Zachęcamy do korzystania z naszych usług klientów z Łomży i województwa podlaskiego.

1. Skup metali:
- skup cynku,
- skup żeliwa,
- skup ołowiu,
- skup mosiądzu,
- skup miedzi,
- skup złomu stalowego,
- skup metali nieżelaznych;

2. Skup produktów:
- skup puszek aluminiowych,
- skup akumulatorów,
- skup chłodnic;

3. Ważenie pojazdów

Nasza firma oferuje usługę wagową tzn. ważenie pojazdów. Posiadamy odpowiedni sprzęt, który służy do określenia wagi ładunku pojazdu. Po skorzystaniu z usługi wagowej klient otrzymuje wydruk, tzw. kwit wagowy. Zapewniamy szybki i profesjonalny pomiar masy pojazdu.
Marki i specjalizacje
• SKUP ZŁOMU
• SKUP METALI
• SKUP AKUMULATORÓW I CHŁODNIC
• SKUP PUSZEK
Certyfikaty
Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do klasyfikacji i fragmentarycznego przerobu oraz załadunku złomu. Skup złomu Łomża dysponuje wszelkimi pozwoleniami dotyczącymi składowania odpadów.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
J
Janek
Polecam.