Ośrodek Szkolenia Kierowców Arkadiusz Baczewski

Kursy i nauka jazdy
ul. Wojska Polskiego 107, 18-400 Łomża podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
664 455 455

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Kursy i nauka jazdy. Ośrodek Szkolenia Kierowców Arkadiusz Baczewski ma swoją siedzibę w miejscowości Łomża w województwie podlaskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 664 455 455 lub mailową: biuro@osk.lomza.pl
Jeśli chcesz nawiązać z Ośrodek Szkolenia Kierowców Arkadiusz Baczewski kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 107,.
Uważamy, że Ośrodek Szkolenia Kierowców Arkadiusz Baczewski poprzez doświadczenie swoich Pracowników w branży zapewni swoim Klientom właściwy poziom obsługi i kompetencji.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Katarzyna
Brałam jazdy doszkalające na motocyklu przed egzaminem, super instruktor, przekazał więcej przydatnych informacji w 2 godziny niż uzyskałam podczas całego kursu.
D
dorcia
Jak najbardziej polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.