"Metelski" Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzysztof Metelski

Kursy i nauka jazdy
ul. Wojska Polskiego 33, 18-400 Łomża podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Głównym profilem działalności firmy "Metelski" Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzysztof Metelski jest Kursy i nauka jazdy. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Łomża w województwie podlaskim.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny 509 287 882 lub mailowy: krzysztof.metelski@gmail.com
Firma świadczy działalność pod adresem 18-400 Łomża ul. Wojska Polskiego 33,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Metelski" Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzysztof Metelski: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Metelski" Ośrodek Szkolenia Kierowców Krzysztof Metelski.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.