Car-Team Karol Rakowski

Naprawy pojazdów wszystkich marek

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
18-416 Dobry Las 135a podlaskie
(12 opinii) napisz opinię
Car-Team Karol Rakowski
18-416 Dobry Las 135a podlaskie
Telefon
Car-Team Karol Rakowski

Informacje

Opis działalności firmy Car-Team Karol Rakowski w Dobry Las
Car-Team to firma, której właścicielem jest Karol Rakowski. Siedziba działalności znajduje się w Dobrym Lesie, na terenie województwa podlaskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest mechanika pojazdowa. W naszym warsztacie samochodowym zajmujemy się naprawą samochodów osobowych i dostawczych. Obsługujemy pojazdy wszystkich marek. Przeprowadzamy różnego rodzaju naprawy główne i bieżące.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- naprawa silników,
- remonty silników,
- naprawa układów wydechowych,
- wymiana rozrządu,
- wymiana tarcz hamulcowych,
- wymiana klocków hamulcowych,
- wymiana uszczelki pod głowicą.

Dodatkowo prowadzimy serwis klimatyzacji samochodowej. Zajmujemy się jej napełnianiem, odgrzybianiem i przeprowadzaniem przeglądów okresowych.

Oferujemy także wymianę płynów eksploatacyjnych.

Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm posiadających floty samochodowe. Zapewniamy dogodne terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie i ze starannością. Mamy odpowiedni sprzęt, dzięki któremu podejmiemy się realizacji nawet najbardziej skomplikowanej naprawy.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia siedziby warsztatu w Dobrym Lesie.
Zasięg działania
Firma Car-Team Karol Rakowski z lokalizacji: Dobry Las świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie, podlaskie, kolneński, Łomża, łomżyński, ostrołęcki, Ostrołęka, zambrowski

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
C
cyt
W tym warsztacie samochodowym naprawili mi klimatyzację. Jestem bardzo zadowolony, bo nie wiem, jak bym bez niej funkcjonował. Polecam.
A
Armand
Diagnostyka układów hamulcowych w tym warsztacie samochodowym nie kosztuje dużo, a jest przeprowadzona z dużą dokładnością. Polecam.
D
Daniel
Unikać!!! Ten mechanik zamienił mój powrót z wakacji z małym dzieckiem w udrękę. W podróży pękł mi pasek klinowy, Pan Karol próbował naprawiać cały dzień( jeździł kilka razy do okolicznych miast i do Łomży w poszukiwaniu paska, którego nie był w stanie dopasować)jednak naciągnął mnie na duże koszta swoich podróży, drogich części i finalnie popsuł auto, którym nie dojechałem do domu. Gdy nabierałem podejrzeń nakazałem nagrać filmy z naprawy po tym Panie, aby przedstawić to w sądzie. 2 niezależnych mechaników stwierdziło: Sprzęgło kompresora nie miało założonej podkładki dystansującej i nie było odpowiedniej szczeliny roboczej pomiędzy kołem pasowym a sprzęgłem To doprowadziło to wybuchu układu podczas jazdy. Podsumowując: - pan nie potrafi przyznać się do winy pomimo moich zdjęć i nagrań - zapłaciłem 1400 zł (600 robota) Za wymianę sprzęgła kompresora rolki i paska klinowego. Pan dobił klimatyzacje około 200-300g, a ja kilka miesięcy wcześniej miałem pełny układ. - zostałem naciągnięty na koszty nieudolnego poszukiwania po sklepach paska klinowego… - ilość czynnika, który mi uzupełniono jest zdumiewająco wysoka - po Pana naprawie musiałem zapłacić prawie 3 000 złotych za nowy kompresor, sprzęgło cały czynnik, rolke i napinacz paska, który powinien być wcześniej wymieniony, - Ten Pan o niczym nie informował. Kupił sprzęgło za ponad 500 złotych, gdzie inne było za 300 ( takie mi założono teraz), a powiedziałem ze chce minimalizować koszty… Tworze pozew sądowy, aby nikt z was nie musiał przezywać tego co ja … Btw. Na podlasiu ludzie są super. Kilka samochodów się zatrzymywało i chciało mi pomoc ??
C
Cebulka8122
Napełniają klimatyzację w bardzo korzystnej cenie. Polecam sprawdzić.
W
Woli_wafel
Wymiana filtrów oleju i paliwa, którą zajęli się mechanicy Car-Team poszła szybko i bez żadnych problemów.
J
Jupemuca
Oddałem do tego warsztatu silnik do regeneracji. Dzięki Car-Team nie musiałem wydawać pieniędzy na nowy silnik. Polecam!
E
Ewusia
Skorzystałam z usług wulkanicznych tego warsztatu. Wykonali zbieżność kół i geometrię zawieszenia. Jestem zadowolona.
R
Romaa51
Naprawa układu zawieszenia w tym warsztacie przebiegła sprawnie i nie kosztowała wiele. Serdecznie polecam.
Z
Zagga163
Jestem pozytywnie zaskoczony współpracą z tym warsztatem samochodowym. Wymienili klocki hamulcowe w moim samochodzie. Usługa przebiegła sprawnie i dokładnie.
O
Ozazo_723
Jeśli szukasz sprawdzonego warsztatu samochodowego, to polecam Car-Team. Mają bogato wyposażony warsztat i podejmują się każdej naprawy.
G
Gzeslek
Oddałem do tego warsztatu samochód do naprawy. Bez problemu zdiagnozowali usterkę i podjęli się jej naprawy. Polecam.
M
Mkita157
Polecam ten warsztat samochodowy ze względu na profesjonalizm i szybkie terminy realizacji. Można liczyć na fachowe doradztwo i rzetelne wykonanie każdej naprawy.