Kamil Marchewka Wylęgarnia drobiu

Zdrowy drób najwyższej klasy

Zwierzęta hodowlane
18-421 Marianowo 21 podlaskie
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
604 750 281
604750281

862191392
Kamil Marchewka Wylęgarnia drobiu

Informacje

Opis działalności
Kamil Marchewka prowadzi Wylęgarnię drobiu. Działalność istnieje od 2002 roku i zlokalizowana jest w Piątnicy Poduchownej na terenie województwa podlaskiego. Firma oferuje sprzedaż między innymi kurcząt, gęsi i kaczek.
Produkty i usługi
Przez wiele lat praktyki w branży drobiarskiej zgromadziliśmy cenne doświadczenie oraz wiedzę, która czyni nas profesjonalistami. Hodowla drobiu to nasz pasja. Dotychczasowe doświadczenie to solidny fundament, na którym codziennie budujemy swój sukces. Dzięki wielu latom nauki wiemy jak wyhodować drób najwyższej jakości.

Stosujemy chów ściółkowy oraz dostosowujemy warunki tak, aby zwierzęta miały idealną wilgotność oraz temperaturę otoczenia. Mogą Państwo liczyć na nasze fachowe porady w kwestii dalszej hodowli.

Zakres działalności:
- kurczęta,
- pisklęta,
- kury,
- kaczki,
- koguty,
- brojlery,
- perliczki,
- gęsi.

Wszystkie nasze zwierzęta są szczepione oraz cechują się wysoką jakością, oraz zdrowotnością. Oferujemy transport zamówionego drobiu specjalnie przystosowanymi pojazdami, które zapewniają bezpieczeństwo i spełniają wszelkie wymagania.

Ogromny nacisk kładziemy na higienę. Spełniamy wszelkie normy higieniczno- sanitarne. Satysfakcja Klienta to nasz najważniejszy cel, dlatego nasz drób jest starannie doglądany podczas każdego etapu hodowli. W Państwa ręce trafiają tylko pełnowartościowe sztuki.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Wylęgarnia drobiu, której siedziba znajduje się w Piątnicy Poduchownej. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
podlaskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
N
Nikodem
Polecam tę firmę. Ich drób jest naprawdę cenny. Utrzymują najwyższą jakość od wielu lat i moim zdaniem są bezkonkurencyjni.
J
Jacek
Piękne i zdrowe pisklęta. Widać, że to profesjonalna hodowla.
E
Edek
Miła obsługa i sprawna transakcja, mimo dużego zamówienia.
Ł
Łukasz
Polecam każdemu, kto szuka dobrego dostawcy drobiu. Zamawiam u nich już od długiego czasu i nigdy się nie zawiodłem, świetna jakość.