Trzeźwość Ośrodek Terapii Uzależnień Bronisław Marcisz

Twoja nadzieja na życie bez nałogów

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
18-400 Stara Łomża nad Rzeką 90 podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Trzeźwość Ośrodek Terapii Uzależnień Bronisław Marcisz

Informacje

Opis działalności
Trzeźwość to prywatny ośrodek leczenie uzależnień prowadzony przez Bronisława Marcisza. Pomaga osobom zmagającym się z uzależnieniem od alkoholu, leków czy narkotyków. Znajdą go Państwo w Starej Łomży nad Rzeką. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Ośrodek Terapii Uzależnień Trzeźwość w Starej Łomży nad Rzeką to miejsce, w którym można anonimowo skorzystać z skutecznej pomocy w walce z nałogiem. Do Państwa dyspozycji pozostają kompetentni i doświadczeni pracownicy terapeutyczni oraz medyczni.

Specjalizuje się w leczeniu alkoholizmu, bazującym na detoksie i psychoterapii alkoholowej, przeprowadzanej w formie indywidualnej lub grupowej.

Pomaga też w leczeniu lekomanii, prowadząc terapię dla osób, które uzależniły się od leków uspokajających, nasennych czy przeciwbólowych. Najpopularniejsze leków uzależniających należą takie leki, jak między innymi:
- kodeina,
- benzodiazepiny,
- pseudoefedryna,
- tramadol.

Kolejny uzależnieniem leczonym w ośrodku jest narkomania. Oferuje terapię dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych. Współpracuje zarówno z młodzieżą, jak i osobami starszymi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń