Trzeźwość Ośrodek Terapii Uzależnień Bronisław Marcisz

Twoja droga do trzeźwości zaczyna się w miejscu w którym właśnie jesteś

Leczenie uzależnień
18-400 Stara Łomża nad Rzeką 90 podlaskie
(1 opinia) napisz opinię
Trzeźwość Ośrodek Terapii Uzależnień Bronisław Marcisz

Informacje

Opis działalności
Ośrodek Terapii Uzależnień "Trzeźwość", którego właścicielem jest Bronisław Marcisz, znajduje się w Starej Łomży nad Rzeką, w województwie podlaskim. Prowadzi terapię stacjonarną i ambulatoryjną uzależnionych od różnych używek. Działa od 2013 roku.
Produkty i usługi
Stan uzależnienia organizmu od substancji psychoaktywnych i alkoholu to coraz częstszy problem z jakim zmagają się ludzie. Dochodzi do niego w wyniku stresu w życiu prywatnym lub zawodowym i pozornego odprężenia po zażyciu różnych środków. Stałe przyjmowanie tych substancji prowadzi jednak do stanu, w którym niemożliwe jest już samodzielne pokonanie uzależnienia. W takim przypadku najlepiej udać się do Ośrodka Terapii Uzależnień Trzeźwość w Starej Łomży nad Rzeką, w którym prowadzone są terapie na takie dolegliwości jak:
-alkoholizm
-narkomania
-lekomania
Osoby, które nie są przekonane co do konieczności leczenia lub jego skuteczności mogą skorzystać z konsultacji ze specjalistami. Konsultacje polecane są również osobom, które zmagają się w codziennym życiu z osobami uzależnionymi, np. rodzicom i dzieciom.

Ośrodek przyjmuje przez całą dobę i oferuje stałą pomoc lekarską i pielęgniarską. Pod okiem doświadczonych terapeutów prowadzone są indywidualne i grupowe sesje terapeutyczne.Jednak poprzedzone muszą być odtruciem, nazywanym też detoksykacją. W czasie terapii uzależnieni mają dostęp do wygodnych pokoi, sanitariatów oraz codziennego wyżywienia.


Poza zakończeniu terapii stacjonarnej w ośrodku, możliwe jest branie udziału w comiesięcznych sesjach terapeutycznych. Dzięki nim możliwe jest podtrzymanie wyników terapii i dalsze zdrowienie. Można dzięki nim również monitorować stan zdrowia uczestników terapii.

Więcej informacji dotyczących ośrodka Trzeźwość, w tym kadry i oferowanych metod leczenia, znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
O
Odpowiedz
Bez ich pomocy nie poradziłbym sobie z moim uzależnieniem. Świetni terapeuci, z ludzkim podejściem.