Kwiaciarnia Płomyk - Wynajem Limuzyn

Wynajem limuzyn

Wynajem samochodów ciężarowych i dostawczych
ul. Śniadeckiego 35, 18-404 Łomża podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kwiaciarnia Płomyk - Wynajem Limuzyn

Informacje

Opis działalności
Kwiaciarnia Płomyk, której właścicielem jest Zbigniew Wądołowski, powstała w 2002 roku na terenie Łomży. Specjalnością zakładu jest wynajem limuzyn.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach chyba ciężko znaleźć osobę, która chociaż raz w życiu nie chciałaby przejechać się luksusowym samochodem, takim jak Austin Princess, Lincoln Town Car, Daimler-Jaguar bądź Cabriolet. Tego rodzaju pojazdy idealnie nadają się na takie wydarzenia jak wieczór panieński, czy ślub. Limuzyny oferowane przez Kwiaciarnię Płomyk wyposażone są w skórzane kanapy, przyciemniane szyby, klimatyzację, barek oraz dvd. Firma dysponuje zabytkowymi pojazdami, które są niepowtarzalne i unikatowe. Dzięki nim, pasażerowie poczują się wyjątkowo i luksusowo.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom firma gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług i profesjonalną obsługę. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu limuzyn Kwiaciarni Płomyk.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń