Kwiaciarnia Płomyk - Wynajem Limuzyn Zbigniew Wądołowski

Wynajem limuzyn

Wynajem samochodów i zarządzanie flotą
ul. Śniadeckiego 35, 18-404 Łomża podlaskie
(6 opinii) napisz opinię
Kwiaciarnia Płomyk - Wynajem Limuzyn Zbigniew Wądołowski
ul. Śniadeckiego 35, 18-404 Łomża podlaskie
NIP
7181457243
Telefon
Kwiaciarnia Płomyk - Wynajem Limuzyn Zbigniew Wądołowski

Informacje

Opis działalności firmy Kwiaciarnia Płomyk - Wynajem Limuzyn Zbigniew Wądołowski w Łomża
Działalność Płomyk założyliśmy w 2002 roku. Nasza siedziba znajduje się w Łomży, na terenie województwa podlaskiego. Właścicielem jest Zbigniew Wądołowski. Specjalnością zakładu jest wynajem limuzyn.
Produkty i usługi
Każdy chciałby chociaż raz przejechać się naprawdę luksusowym samochodem. Poczuć klimat, jaki panuje w środku i zapomnieć o życiu codziennym. Poza tym limuzyny, o jakich mowa, często wykorzystywane są podczas ważnych wydarzeń.

Naszym zadaniem jest wypożyczanie zabytkowych luksusowych samochodów. Wśród nich na przykład Austin Princess, Lincoln Town Car, Daimler-Jaguar bądź Cabriolet. Te pojazdy wypożyczamy między innymi na wieczór panieński czy ślub. Są do tego dobrze przygotowane.

Nasze limuzyny mają skórzane kanapy, przyciemniane szyby, klimatyzację, barek, a także odtwarzacz DVD. Dzięki nam mogą Państwo ruszyć w drogę zabytkową i unikatową limuzyną. Mamy duże zaufanie wśród Klientów, gdyż zawsze dotrzymujemy zasad umowy.

Zapewniamy konkurencyjne ceny za wynajem auta.

Prowadzimy także kwiaciarnię, która świadczy takie usługi jak dekoracje kościołów oraz dekoracje samochodów. Oferuje bukiety ślubne, wiązanki ślubne, bukiety, kwiaty na każdą okazję, wieńce pogrzebowe i wiązanki pogrzebowe.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu limuzyn - Płomyk
Zasięg działania
Firma Kwiaciarnia Płomyk - Wynajem Limuzyn Zbigniew Wądołowski z lokalizacji: Łomża świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
E
Etanik
Do ślubu nie lepszych pojazdów. Są eleganckie i wygodne.
E
Ewa
Warto było skorzystać z tych usług. Wynajem samochodów na korzystnych warunkach.
B
Borys
Austin jest bardzo wygodny. To nie jest duże auto, ale do ślubu jak najbardziej pasuje.
C
Cokez
Rewelacyjne są te limuzyny. Dzięki tej firmie podjechaliśmy pod kościół jak wielkie państwo.
H
Hubert
Nie można powiedzieć złego słowa na obsługę. Dokładnie wszystko tłumaczą. Super, że to robią, bo to samochody, o których nie wie się za dużo.
K
Kalina
Świetnie, że mają w ofercie akurat te samochody. Widać, że to dobry pomysł, bo interes mocno się kręci. Cudem dostałem takie auto, jakie chciałam, bo wszystko było już zajęte.

Słowa kluczowe