Ryszard Kamiński Ośrodek szkolenia kierowców

Profesjonalne kursy na prawo jazdy – z nami zdasz za pierwszym razem!

Kursy i nauka jazdy
al. Legionów 135 d, 18-403 Łomża podlaskie
(3 opinie) napisz opinię
Telefon
(86) 218 09 27
Ryszard Kamiński Ośrodek szkolenia kierowców

Informacje

Opis działalności
Ośrodek Szkolenia Kierowców „Kamiński” ma swoją siedzibę w Łomży, w województwie podlaskim. Prowadzimy kursy na wszystkie kategorie prawa jazdy oraz szkolenia kierowców zawodowych.
Produkty i usługi
Prowadzony przez nas ośrodek szkolenia kierowców to kompleksowa oferta w zakresie kursów na prawo jazdy wszystkich kategorii oraz szkoleń na kursy zawodowe kierowców. Nasze kursy to nie tylko przygotowanie do egzaminu Państwowego, ale przede wszystkim solidna szkoła jazdy.

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad trzydziestu lat. Poprzez zebrane w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie sporego grona usatysfakcjonowanych klientów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wszystkich świadczonych przez nas usług.

Prowadzimy Kursy na prawo jazdy następujących kategorii:

- Kategoria AM
- Kategoria A1
- Kategoria B1
- Kategoria T – ciągnik rolniczy
- Kategoria B – samochód osobowy
- Kategoria A2

Naturalnie przygotowujemy i szkolimy kierowców z kategorii C (samochód ciężarowy), kategorii D (autobusy) oraz Kategorii „B+E” na samochód z przyczepą oraz „C+E” samochód ciężarowy z przyczepą.

Szkolenia kierowców zawodowych w naszym wykonaniu to między innymi kursy na przewóz materiałów niebezpiecznych ADR, szkolenia okresowe, a także kurs na instruktora nauki jazdy. Dodatkowo prowadzimy warsztaty doskonalenia zawodowego instruktorów i wykładowców.

Prowadzimy również szkolenia na specjalistyczne pojazdy:

- kurs na operatora wózka widłowego
- kurs na koparko-ładowarkę
- kurs na operatora przecinarki

Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy poprzez swoje wieloletnie doświadczenie w zawodzie są w stanie nauczyć prowadzić wszystkich.

Jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność, przyjemną atmosferę oraz rozsądne ceny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
O
B
Olena Bednarowska
Super Instruktor!!! Bardzo dobry kontakt z kursantem, doskonałe i profesjonalne przekazywanie wiedzy prowadzenia pojazdu!Zdane za pierwszym razem! Serdecznie dziękuj i gorąco polecam Pana Krzysztofa Metelskiego!!! Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję ! Olena Bednarowska, Świnoujście .
J
Jula
Super OSK -zdane za 1 razem ,pełen profesjonalizm ,polecam !! najlepsza szkoła w Łomży
A
ADRIAN
Polecam szkołę Kamińskiego pełny profesjonalizm Przyjechaliśmy jako 4 osobowa grupa z zagranicy na prawo jazdy kategori C ,C + E, A oraz kwalifikację wstępną. W 3 tygodnie wszystkie egzaminy pozdawane! Nie byłoby to możliwe gdyby nie pełne zaangażowanie instruktorów Mirka wraz z Sylwkiem, dziewczyn z biura oraz szefa który zawsze znalazł czas i rozwiązanie. Jednak jeżeli ktoś uważa, jedzie się do Łomży aby zdać egzamin jest w błędzie trzeba się przyłożyć oraz znaleźć szkołę taką jak u Ryszarda Kamińskiego gdzie są ludzie którzy wiedzą co robią oraz chcą nauczyć. Jeszcze raz wielkie dzięki całemu zespołowi za zaangażowanie oraz poświęcony czas?? Szkoła nr 1 w Łomży!!!!!!!!!!

Słowa kluczowe

c+e,
osk,