Salon Fryzjerski Mega Color Karolina Cwalińska

Modna koloryzacja i stylizacja oraz skup dziewiczych włosów

Fryzjerzy i salony fryzjerskie
al. Legionów 40, 18-400 Łomża podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Salon Fryzjerski Mega Color Karolina Cwalińska
al. Legionów 40, 18-400 Łomża podlaskie
NIP
7182163986
Telefon
Salon Fryzjerski Mega Color Karolina Cwalińska

Informacje

Opis działalności firmy Salon Fryzjerski Mega Color Karolina Cwalińska w Łomża
Salon Fryzjerski Mega Color Karolina Cwalińska znajduje się w Łomży w województwie podlaskim. Od 2022 roku świadczę usługi z zakresu fryzjerzy i salony fryzjerskie. Od początku istnienia działalności stawiam na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało mi już wielu klientów – mam nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie współpracy! W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiem Państwu tak szybko, jak to możliwe!
Produkty i usługi
Salon fryzjerski Mega Color założyłam z myślą zarówno o kobietach, jak i mężczyznach, którzy chcieliby zadbać o wygląd oraz zdrowie swoich włosów. Poza samą stylizacją i doradztwem w doborze fryzur oferuję im również zabiegi pielęgnacyjne, do których należy:
- prostowanie keratynowe,
- botoks,
- wygładzanie Olaplex.

W salonie stosuję różne sprawdzone preparaty polecane przez światowej klasy fryzjerów. Wśród kosmetyków, jakie doskonale nadają się do stylizacji oraz pielęgnacji włosów znajduje się Olaplex. To opatentowany system rekonstrukcji, który bazuje na odpowiednich składnikach aktywnych wnikających w głąb każdego kosmyka. Odbudowujący krem silnie nawilża, wygładza oraz eliminuje problemy puszących się i odstających włosów.

Oczywiście zabiegi regeneracyjne i pielęgnacyjne są tylko częścią mojej oferty. Klientów zapraszam również na stylizację, która obejmuje:
- strzyżenie damskie i męskie,
- upięcia i fryzury okolicznościowe,
- metamorfozy fryzjerskie,
- farbowanie,
- ombre,
- sombre,
- baleyage,
- zagęszczanie włosów,
- uzupełnianie odrostów.

Zapraszam do siebie wszystkie osoby, które marzą o gęstych, długich i lśniących włosach. Oferuję zabiegi z zakresu zagęszczania oraz koloryzacji. Przy pomocy odpowiednich farb jestem w stanie uzyskać efekt pięknych i naturalnych refleksów w odcieniach blondu, głębokiej czerni czy naturalnego brązu.

Mój salon poza stylizacją modnych fryzur oraz zabiegami pielęgnacyjnymi prowadzi również skup włosów dziewiczych. W studio można odsprzedać:
- włosy proste,
- włosy falowane,
- włosy kręcone,
- włosy w każdym kolorze.

Zapraszam do umawiania wizyt przed podany numer telefonu - Karolina Cwalińska, właścicielka Salonu Fryzjerskiego Mega Color z Łomży.
Zasięg działania
Firma Salon Fryzjerski Mega Color Karolina Cwalińska z lokalizacji: Łomża świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń