Usługi Transportowe Rafał Niksa

Wynajem busów wraz z kierowcą od 6 do 27 osób

Komunikacja i przewozy pasażerskie
ul. Kapucyńska 6/26, 18-400 Łomża podlaskie
(1 opinia) napisz opinię
Usługi Transportowe Rafał Niksa

Informacje

Opis działalności
Rafał Niksa jest właścicielem firmy transportowej zajmującej się przewozem drogowym osób na terenie całego kraju. Jej siedziba mieści się w Łomży, na terenie województwa podlaskiego.
Produkty i usługi
Firma wykonuje obsługę przewozową:

- wycieczek szkolnych
- wieczorów panieńskich i kawalerskich
- wesel
- pogrzebów
- pielgrzymek
- transferów lotniskowych
- przyjęć rodzinnych
- przewozów pracowników
- przewozów na szkolenia i delegacje

Klienci podróżują w komfortowych, nowoczesnych i przede wszystkim bezpiecznych pojazdach, które są w stanie pomieścić od 6 do 27 osób wraz z bagażem.

Na życzenie klienta usługi transportowemogą być wykonywane w systemie door-to-door, gdzie klient jest zabierany z dogodnego dla siebie miejsca i przewożony prosto do punktu, który sam wskazuje. Nie tylko oszczędza to jego czas, ale również pieniądze, które musiałby przeznaczyć na to, by wraz z bagażem dostać się najpierw do przystanku początkowego, a następnie z przystanku końcowego do miejsca docelowego.

Oferta firmy jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, instytucji, jak i grup zorganizowanych.

Firma dokłada wszelkich starań, aby jej usługi były zawsze wykonywane w wysokim standardzie, a każda podróż przebiegała w miłej i komfortowej atmosferze. Transport ma przebiegać szybki i bezproblemowo, ale także bezpiecznie i z poszanowaniem przepisów ruchu drogowego. Takie podróżowanie zapewnia firma Rafała Niksa.

Więcej informacji pod wskazanym numerem telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
Mały
Bardzo gorąco polecam! Punktualny miły rozmowny