Bik-Projekt Sp. z o.o.

Roboty budowlane - budowa i remonty dróg oraz wymiana nawierzchni

Budowa i sprzęt drogowy
ul. Poligonowa 32, 18-400 Łomża podlaskie
(10 opinii) napisz opinię
Bik-Projekt Sp. z o.o.
ul. Poligonowa 32, 18-400 Łomża podlaskie
Telefon
Może cię zainteresować
Bik-Projekt Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Bik-Projekt Sp. z o.o. w Łomża
Bik-Projekt to firma, którą założyliśmy w Łomży, na terenie województwa podlaskiego. Działamy od 2006 roku. Oferujemy naszym Klientom usługi związane z robotami budowlanymi.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są usługi w zakresie wykonywania nawierzchni bitumicznych. Drogi bitumiczne są najpopularniejszym typem nawierzchni, jaki możemy spotkać w naszym kraju. Wykonywane przez nas drogi, uzyskiwane są zwykle z kruszywa kamiennego lub specjalnego lepiszcza.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie usługi jak:
- budowa dróg,
- przebudowa dróg,
- odnowa dróg,
- modernizacja dróg, mostów i ulic.

Oferujemy budowę nowych nawierzchni bitumicznych, włączając w to mieszankę MGA, która charakteryzuje się wysoką zawartością granulatu GRA16. Taka technologia jest niezwykle wytrzymała oraz odporna na wszelakie deformacje, wodę i starzenie się.

Zatrudniamy tylko wysoko wykwalifikowanych pracowników, a do ich dyspozycji oddajemy nowoczesny i specjalistyczny sprzęt budowlany oraz transportowy, taki jak:
- frezarki,
- przesiewacze,
- ładowarki,
- mieszalniki,
- walce,
- ciągniki.

Wykonaliśmy już wiele skomplikowanych zleceń, dzięki temu poznaliśmy oczekiwania Klientów indywidualnych oraz instytucji i firm.

Budowa mostów oraz tunelów to duże wyzwanie, zarówno pod kątem technologicznym, logistycznym, jak i prawnym. Jednak nasze doświadczenie jest gwarancją sprawnej budowy elementów rozwoju infrastruktury.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu - firma Bik-Projekt w Łomży.
Zasięg działania
Firma Bik-Projekt Sp. z o.o. z Łomża świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
M
Magdalena
Prace drogowe ukończyli zgodnie z terminem. Zrealizowali wszystkie usługi wyszczególnione w umowie. Posłużyli się także materiałami, które wybraliśmy już na początku planowania budowy nowej drogi.
K
Krzysiek
Firma znana jest w naszym regionie z realizacji solidnych robót drogowych. Mają masę sprzętu budowlanego. Reperowali nasz asfalt na sporym odcinku. Zamontowali nową masę bitumiczną, która jest bardzo trwała i nie ulega deformacji.
K
Karol
Rekomenduję usługi firmy Big-Projekt. Droga, którą budowali, została oddana do użytku terminowo. Materiał wykonana cechuje się wytrzymałością i jest odporny na pęknie.
M
Maksymilian
Firmę polecam, dlatego, że pracują naprawdę sprawnie i co najważniejsze mają własny sprzęt drogowy do wykonania każdej pracy związanej z remontem drogi. Nawierzchnia, którą wykonali na naszej drodze gminnej, jest niezwykle trwała.
W
Wiktoria
To prawdziwi profesjonaliści. Mają odpowiednie kwalifikacje oraz sprzęt do wykonywania dróg bitumicznych.
F
Fryderyk
Miła oraz kompleksowa obsługa, droga, jaką wykonali z pewnością posłuży nam przez wiele lat.
M
Mateusz
Mam szczęście do fachowców. Super wyrównaliście mi teren na działce.
L
Leszek
Jako gmina zleciliśmy wam prace drogowe. Wykonane zostały szybko i dokładnie. Teraz dzięki wam mamy porządną jezdnię.
M
Maria
Długo szukałam firmy do modernizacji drogi przy mojej działalności, aż w końcu natrafiłam na BIK-PROJEKT z Łomży. Widać, że są specjalistami w branży budownictwa drogowego.
M
Marcin
Prace drogowe wykonane profesjonalnie, z dużą dokładnością i starannością. Pracownicy z dużą wiedzą i potencjałem. Polecam!