"SKARBY STAREJ CHATY" Paweł Panasik

Unikalne antyki i dzieła sztuki

Antyki i dzieła sztuki
ul. św. Rocha 9, 15-879 Białystok podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
737 148 907
Adres korespondencyjny
ul. św. Rocha 9, 15-879 Białystok podlaskie

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Paweł Panasik i prowadzę własny sklep z dziełami sztuki oraz antykami. Skarby Starej Szafy zlokalizowane są w Białymstoku. Celem mojej działalności jest nadanie oferowanym przedmiotom drugiego życia.
Produkty i usługi
Wśród zebranych przeze mnie staroci, znajdziecie Państwo olbrzymią ilość przedmiotów, które pochodzą zarówno z naszych rodzimych stron, jak i Niemiec, Francji, Szwecji, Belgii czy Rosji. Zgromadzona kolekcja obejmuje rozmaite stoły, krzesła i fotele, lecz również szkatuły z końca XIX wieku oraz wiele innych przedmiotów w stylu art deco. Dbam o to, by bibeloty, antyki i starocie były zadbane, użyteczne, odpowiednio wyeksponowane oraz by – przede wszystkim – poznać ich unikalną historię i móc ją przedstawić przyszłym nabywcom.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:
- obrazy,
- płyty winylowe,
- komody z nadstawkami,
- cukiernice,
- żyrandole ze szklanymi abażurami.

W Skarbach Starej Chaty znajdują się również stare szwedzkie srebrne świeczniki, a także rozmaite lustra. Oferujemy również starą porcelanę, książki oraz małe figurki zwierząt. Sprowadzam również dzieła ze scenami rodzajowymi, ikony i obrazy świętych. W sklepie przygotowany jest też kącik z przedmiotami dla dzieci. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się stare, skrzynkowe zegary w różnych odcieniach oraz stare aparaty, wagi z odważnikami i marmurowe szkatułki. Oferujemy patery, wazony i drobne mosiężne bibeloty.

Celem działalności Skarbów Starej Chaty jest stworzenie przestrzeni dla osób, którym zależy na przedmiotach posiadających duszę i własną, nietuzinkową historię. Istnienie sklepu to wynik połączenia pasji, zaangażowania i sentymentu, lecz poza zachwytem nad pięknem antyków, dbamy o to, by oferowane przedmioty pozostawały użyteczne i sprawne.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń