Thermofach Michał Maksimiuk

Ekologiczny i ognioodporny materiał izolacyjny do każdego obiektu

Instalacje termoizolacyjne
ul. Atłasowa 15/5, 15-680 Białystok podlaskie
(5 opinii) napisz opinię
Thermofach Michał Maksimiuk

Informacje

Opis działalności
Firmę ThermoFach prowadzimy na terenie Białegostoku. Naszym Klientom oferujemy prace dociepleniowe, przy wykorzystaniu ekologicznego i niezawodnego materiału, jakim jest celuloza. Działamy na terenie całego miasta oraz okolicznych miejscowości. Nad realizacją wszystkich prac czuwa właściciel, Michał Maksimiuk. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Jako doświadczona kadra firmy ThermoFach, pragniemy, wyjaśnić Państwu czym jest materiał, na którym pracujemy i dlaczego warto z niego korzystać.

Celuloza to materiał o wszechstronnym zastosowaniu, który jest jednym z najbardziej ekologicznych oraz przyjaznych środowisku materiałów wykorzystywanych do termoizolacji. Nasza kadra wykorzystuje celulozę do ocieplenia budynków i poddaszy. Podczas produkcji celulozy nie emituje się tak dużej ilości dwutlenku węgla do atmosfery. Czysta celuloza znajduje się głównie w roślinach. To nierozpuszczalna w wodzie substancja, która jest odporna na działanie czynników chemicznych. Nasza celuloza, którą wykorzystujemy do wdmuchiwania materiału izolacyjnego, posiada odpowiednie certyfikaty oraz atesty. Jest odporna na powstawanie pleśni i grzybów, a także ma właściwości ognioodporne, co jest bardzo ważne, przy docieplaniu dachu, czy ścian. Materiał nie spala się i bardzo dobrze chroni budynek przed działaniem ognia.

Do kolejnych zalet celulozy można zaliczyć fakt, że:
- celuloza dobrze izoluje ściany przed hałasem,
- celuloza chroni budynek przed wysokimi upałami i przegrzaniem,
- celuloza lepiej przylega do konstrukcji obiektu niż inne materiały,
- celuloza to materiał dobrze uszczelniający powierzchnię,
- koszty ocieplania obiektu celulozą nie są większe niż tradycyjną metodą,
- celuloza nie obciąża stropu.

Nasza kadra oferuje izolację termiczną za pomocą celulozy, również dlatego, że to materiał, który dociera do każdej szczeliny. Za pomocą odpowiednich narzędzi można ocieplić strop o niewielkiej wysokości. Celuloza wydmuchiwana pod wysokim ciśnieniem doskonale otacza konstrukcję stropów, wiązarów, czy stelaży i przeciwdziała powstawaniu termicznych mostków.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu, a wyjaśnimy, jak przebiega cały proces prac dociepleniowych. Oferujemy izolację stropów, dachów i budynków. Zapraszamy - firma ThermoFach z Białegostoku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
podlaskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
B
Becim
Świetna realizacja zlecenia. Wszystko zrobione w terminie. Celuloza dokładnie przywiera do poddasza.
Ł
Łukasz
Warto jest zainwestować w ocieplenie celulozą. To materiał, którego nie imają się żadne grzyby, czy pleśń. Dobrze chroni przed słońcem i zimnem. Montaż wykonany bez problemów.
L
Luiza
Prace ociepleniowe wykonane bardzo solidne. Materiał świetnie chronił nasz budynek również przed dużym upałem, polecam.
E
Edwin
Jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Celuloza faktycznie sprawdziła się w moim budynku. Strop nie jest wysoki, ale udało się dokładnie pokryć każdy centymetr powierzchni. Celuloza dobrze przylega do konstrukcji.
P
Piotr
Polecam ich usługi. Doskonale ocieplili cały nasz dach. Materiał, którym się posługiwali, miał wszystkie potrzebne zezwolenia oraz certyfikaty. Panowie wykonali pracę szybko, ale dokładnie. Celuloza dotarła do każdej szczeliny.