"Biuro Usług Geodezyjno-Kartograficznych" Piotr Zarzecki

Geodezja
ul. Bema 11 lok. 40, 15-369 Białystok podlaskie
(4 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)

Informacje

Siedzibą "Biuro Usług Geodezyjno-Kartograficznych" Piotr Zarzecki jest Białystok w województwie podlaskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Geodezja.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: bugk.zarzecki@gmail.com lub telefonicznej 502 701... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez "Biuro Usług Geodezyjno-Kartograficznych" Piotr Zarzecki to ul. Bema 11 lok. 40, 15-369 Białystok. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom "Biuro Usług Geodezyjno-Kartograficznych" Piotr Zarzecki, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(4 opinie) napisz opinię
B
Bogdan
Zlecenie wykonano terminowo i według wcześniejszych ustaleń. Wszystko w porządku.
Ł
S
Łukasz Szatyński
Dziękuję za terminowy i rzetelny operat geodezyjny.
W
Wiesław
Pomiary wykonane bardzo sprawnie, załatwienie wszystkich formalności. SUPER GEODETA Gorąco polecam
A
Ś
Andrzej Święcicki
Usługa wykonana zgodnie z umową , na czas, bez najmniejszych problemów. Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.