Grzegorz Kozłowski

Usługi tapicerskie
ul. Bogusławskiego 58, 15-196 Białystok podlaskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Siedzibą Grzegorz Kozłowski jest Białystok w województwie podlaskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Usługi tapicerskie.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 660 038...
Firma świadczy działalność pod adresem 15-196 Białystok ul. Bogusławskiego 58,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Grzegorz Kozłowski: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Grzegorz Kozłowski.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
J
Jolanta
Pełen profesjonalizm! Dokładność, solidność i rzetelność, to atuty, które sprawiają, że ze spokojnym sumieniem mogę polecić ten zakład. Ja na pewno jeszcze skorzystam, bo jestem mega zadowolona, że skorzystałam z ich usług. POLECAM!!!
N
nieznany
SOLIDNOŚĆ, PRECYZJA I DOŚWIADCZENIE, nie wiem jakich użyć jeszcze słów. Po prostu idealni w swojej branży. Pierwszy raz korzystałem z takich usług i napewno nie ostatni. Satysfakcja 100 procent. Warto było poczekać. POLECAM!!!
T
Tadeusz
Zakład jest naprawde profesjonalny i tani w porównaniu z innymi. Jestem zadowolony z ich usług. Swoją pracę wykonali dokładnie i solidnie.
T
Tadeusz
Zakład jest naprawde profesjonalny i tani w porównaniu z innymi. Jestem zadowolony z ich usług. Swoją pracę wykonali dokładnie i solidnie.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.