"Popularna" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Waldemar Popławski

Części zamienne do małego i dużego AGD.

Serwis sprzętu AGD
ul. Czysta 12, 15-463 Białystok podlaskie
poniedziałek 08:00 - 16:00
wtorek 08:00 - 16:00
środa 08:00 - 16:00
czwartek 08:00 - 16:00
piątek 08:00 - 16:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(85) 651 41 23
856618350
sklep@popularna.pl
856514123
501381929
bialystok@popularna.pl
Adres korespondencyjny
ul. Czysta 12, 15-463 Białystok podlaskie

Informacje

O nas
PHU Popularna z siedzibą w Warszawie, specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych do urządzeń małego i dużego AGD. Istniejemy od ponad 25 lat i dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji, intensywnej nauce oraz dynamicznemu rozwojowi osiągnęliśmy pozycję jednego z największych dystrybutorów części zamiennych w Polsce. Poza oddziałem firmy znajdującym się w Białymstoku, posiadamy również filie w Olsztynie, Lublinie, Zamościu, oraz Czechowicach-Dziedzicach. Dzięki tak rozbudowanej sieci sprzedaży jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego Klienta w kraju.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę części do dużego i małego AGD, w szczególności do pralek, kuchenek, lodówek, zmywarek, piekarników, odkurzaczy, mikserów i robotów. Bezpośrednia współpraca z wieloma krajowymi i zagranicznymi producentami (m.in. Amica, Ariston, Electrolux, Indesit, Whirlpool, Zelmer), pozwala nam oferować produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, a stałych Klientów nagradzamy dodatkowymi rabatami.

Naszym niewątpliwymatutem jest wysoce wyspecjalizowana kadra, która do każdego Klienta podchodzi z serdecznością i pełnym zaangażowaniem.

Szukacie Państwo części zamiennych do lodówki, pralki, czy miksera? A może chcielibyście zwiększyć jego możliwości poprzez dokupienie nowych akcesoriów? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług!

Adres:
P.H.U. Popularna
15-463 Białystok, ul. Czysta 12

tel./fax (85) 661-83-50
tel./fax (85) 651-41-23
kom. 501-381-929
bialystok@popularna.pl

Pracujemy w dni powszednie w godzinach od 8 do 16.

Chłodnicze urządzenia, preparaty do czyszczenia klimatyzacji, hyundai, kanały wentylacyjne, klimatyzacja domu, klimatyzacja hyundai, klimatyzacja hisense, klimatyzacja multisplit, klimatyzacja pomieszczeń, klimatyzacja chigo, klimatyzacja midea, klimatyzacja split, klimatyzacja w domu, chłodnicze urządzenia, preparaty do czyszczenia klimatyzacji, hyundai, kanały wentylacyjne, klimatyzacja hyundai.
Opis działalności
PHU Popularna z siedzibą w Warszawie, specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych do urządzeń małego i dużego AGD. Agregaty chłodnicze, automatyka chłodnicza, centrala wentylacyjna, centrale klimatyzacyjne, centrale wentylacyjne, chłodnictwo klimatyzacja, chłodnictwo przemysłowe, chłodnicze urządzenia, preparaty do czyszczenia klimatyzacji, hyundai, kanały wentylacyjne, klimatyzacja domu, klimatyzacja hyundai.
Produkty i usługi
PHU Popularna z siedzibą w Warszawie, specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych do urządzeń małego i dużego AGD, w tym do pralek, kuchenek, lodówek, zmywarek, piekarników, odkurzaczy, mikserów, robotów, prodiżów, itp. Bezpośrednia współpraca z wieloma krajowymi i zagranicznymi producentami (m.in. Amica, Ariston, Electrolux, Indesit, Whirlpool, Zelmer), pozwala nam oferować produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.
Marki i specjalizacje
Klimatyzacja wentylacja, klimatyzacja ścienna, klimatyzacje, klimatyzator, klimatyzator hyundai, klimatyzatory, klimatyzatory kasetonowe, klimatyzatory hyundai, klimatyzatory ścienne, kurtyny powietrzne, hyundai klimatyzator, osuszacze powietrza, przewody wentylacyjne, rekuperator, sprzedaż klimatyzacji, sprężarki chłodnicze, system wentylacji, systemy klimatyzacji, systemy klimatyzacyjne, systemy wentylacji, systemy wentylacyjne, urządzenia chłodnicze, urządzenia klimatyzacyjne, wentylacja
Certyfikaty
agregaty chłodnicze, automatyka chłodnicza, centrala wentylacyjna, centrale klimatyzacyjne, centrale wentylacyjne, chłodnictwo klimatyzacja, chłodnictwo przemysłowe, chłodnicze urządzenia, preparaty do czyszczenia klimatyzacji, hyundai, kanały wentylacyjne, klimatyzacja domu, klimatyzacja hyundai, klimatyzacja hisense, klimatyzacja multisplit, klimatyzacja pomieszczeń, klimatyzacja chigo, klimatyzacja midea, klimatyzacja split, klimatyzacja w domu, klimatyzacja wentylacja, klimatyzacja ścienna,
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń